KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.3139 TL
  • 6.0270 TL
  • 6.9286 TL
Kocaeli Zirve
Kulaçlar Cumhuriyet için atıldı
Kulaçlar Cumhuriyet için atıldı
Salon Sporları
11 Kasım 2012 Pazar 10:44
  • 1065
  • 0

Kulaçlar Cumhuriyet için atıldı

Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Yüzme İl Temsilciliği tarafından ortaklaş düzenlenen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Yüzme Yarışları önceki gün Kapalı Yüzme havuzunda gerçekleştirildi

YÜZME HAVUZU DOLDU

Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Yüzme Havuzu`nda, Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü ile Türkiye Yüzme Federasyonu Kocaeli İl Temsilciliğinin ortaklaşa düzenlediği 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Yüzme Yarışı yapıldı. Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Yüzme İl Temsilciliği tarafından ortaklaş düzenlenen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Yüzme Yarışları önceki gün Kapalı Yüzme havuzunda gerçekleşti. 
 

200 SPORCU KATILDI
10 Kulüpten 200 yüzücünün katıldığı yüzme yarışlarında dereceye giren sporculara madalyaları törenle dağıtıldı.  Adeta şenlik havasında geçen yarışa Kocaeli Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü, Kocaeli Yüzme Kulübü, Olimpik Çınarlı Spor, Kocaeli Akademi Spor, Gölcük Belediyespor, Yıldızlar Yüzme Kulübü, Gölcük Akademi Yüzme Kulübü, Poyraz Spor, Sakarya Altınkulaç Spor ve Sakarya Turkuaz Spor Kulüpleri katıldı. 
 
 
KATER ÇİÇEK VERDİ
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Yüzme Yarışlarına 200 sporcu katılırken 35 hakem de görev aldı. Yüzme yarışlarında başhakemliği Ulusal hakemlerimizden Arzu Ataş ile Seyfi Kıvılcım, Çıkış hakemliğini ise yine Ulusal hakemlerimizden Sevilay Durdağ ile Ece Güneş yaptı Yüzme yarışlarında ayrıca Yüzme hakemleri tarafından geçtiğimiz günlerde Türkiye Yüzme Federasyonu Yönetim Kuruluna giren İl Temsilcisi Engin Kater'e çiçek takdim edildi. 
 

NEFESLER KESİLDİ
Gün boyu 10-11 Yaş Arası 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Yüzme Yarışlarında Yıldızlar Yüzme Kulübü 19 birincilik, 16 ikincilik ve 12 üçüncülük elde etti. 50, 100 ve 200 metre serbest, kelebek, sırt üstü, kurbağalama ve karışık dallarında yapılan yüzme yarışlarında minik yüzücüler ilk üç sıraya girmek için kıyasıya mücadele ettiler.  10 Yaş 50 metre serbest erkek yüzme yarışlarına 43 sporcu, 10 yaş 50 metre sırtüstü erkek yüzme yarışlarına 36 sporcu dereceye kırmak için kulaçlarını attılar. 
 

MADALYALARI TOPLADILAR
Gölcük Akademispor 3 birincilik 6 ikincilik ve 7 üçüncülük, Kocaeli Yüzme 2 birincilik, 2 ikincilik ve 1 üçüncülük elde eti Sakarya Altunkulaç 1 birincilik ve bir üçüncülük, Poyraz Spor Kulübü 4 ikincilik ve bir üçüncülük elde ettiler. Yüzme yarışlarında Yıldızlar Yüzme Kulübü sporcuları Mert Ali Satır ve Zeliha Keser üç birincilik alırken,  Yıldızlar Yüzme Kulübü`nden Selen Keçeli oğlu,  Fatma Havsa Tuğrul ve Eren Çınar iki birincilik kazandı. 
 
 
29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI YÜZME YARIŞLARI
04.11.2012 SONUÇLARI
50 metre sırt-Back 10 Yaş Kategorisi Bayan
1-Nida Uygun (Gölcük Akademi) 00:37:29
2-Fatma Hafsa Tuğrul (Yıldızlar Kocaeli) 00:37:42
3-Zeynep Kösemen (Yıldızlar Kocaeli) 00:37:59
4-Sude Altınay (Yıldızlar Kocaeli) 00:42:06

50 metre sırt-Back 10 Yaş Kategorisi Erkek
1-Mehmet Ekrem Engin (Sakarya Altınkulaç) 00:37:34
2-Serkan Atabaş (Poyraz Spor Kulübü) 00:37:70
3-Gökay Tuncay (Yıldızlar Kocaeli) 00:38:38
4-Tuna Tok (Yıldızlar Kocaeli) 00:39:08

100 metre serbest-Free 11 Yaş Kategorisi Bayan
1-Selen Keçelioğlu (Yıldızlar Kocaeli) 01:07:81
2-Arzum Küçük (Yıldızlar Kocaeli) 01:08:45
3-Elif Çoban (Gölcük Akademi) 01:12:53
4-Birsu Karanlık (Yıldızlar Kocaeli) 01:13:55

100 m serbest-Free 11 Yaş Kategorisi Erkek
1-Emirhan Keskin (Gölcük Akademi) 01:08:62
2-Umut Kıldış (Yıldızlar Kocaeli) 01:08:70
3-Ömer Demirtaş (Yıldızlar Kocaeli) 01:09:79
4-Utku Öney (Kocaeli Yüzme Kulübü) 01:11:66

200 m serbest-Free 10 Yaş Kategorisi Bayan
1-Selen Tabak (Yıldızlar Kocaeli) 02:38:36
2-Deniz Alparslan (Yıldızlar Kocaeli) 02:50:36
3-Bengü Aktarmaç (Ferdi) 02:53:76
4-Ayça Ballıöz (Gölcük Akademi) 02:53:90

200 metre serbest-Free 10 Yaş Kategorisi Erkek
1-Berke Cambazlar (Yıldızlar Kocaeli) 02:33:66
2-Serkan Atabaş (Poyraz Spor Kulübü) 02:34:39
3-Eren Çınar (Yıldızlar Kocaeli) 02:34:66
4-Metehan Alkan (Poyraz Spor Kulübü) 02:47:09

100 metre kurbağa-Breast 11 Yaş Kategorisi Bayan
1-Almila Talas (Yıldızlar Kocaeli) 01:30:44
2-İrem İlayda Çardak (Poyraz Spor Kulübü) 01:31:11
3-Zeynep Gençer (Gölcük Akademi) 01:32:16
4-Dilara Taşkıran (Sakarya Altınkulaç) 01:38:43

100 m kurbağa-Breast 11 Yaş Kategorisi Erkek
1-Ozan Berk Ekinciel (Gölcük Akademi) 01:29:13
2-Umut Kıldış (Yıldızlar Kocaeli) 01:29:30
3-Cem Berkay Koçer (Gölcük Akademi) 01:32:43
4-Halit Tamyüksel (Yıldızlar Kocaeli) 01:33:30
 

50 m kelebek-B.Fly 10 Yaş Kategorisi Bayan
1-Deniz Alparslan (Yıldızlar Kocaeli) 00:37:28
2-Selen Tabak (Yıldızlar Kocaeli) 00:37:29
3-Ayça Sezer Koçarslan (Gölcük Akademi) 00:44:23
 

50 m kelebek-B.Fly 10 Yaş Kategorisi Erkek
1-Çağatay Üstününal (Kocaeli Yüzme Kulübü) 00:34:76
2-Metehan Alkan (Poyraz Spor Kulübü) 00:35:67
3-Mert Eren Çekim (Yıldızlar Kocaeli) 00:36:72
4-Tuna Tok (Yıldızlar Kocaeli) 00:38:11

200 m karışık-M 11 Yaş Kategorisi Bayan
1-Zeliha Keser (Yıldızlar Kocaeli) 02:37:40
2-Zeynep Gençer (Gölcük Akademi) 02:56:50
3-Birsu Karanlık (Yıldızlar Kocaeli) 02:56:98
4-İrem İlayda Çardak (Poyraz Spor Kulübü) 03:02:66
 

200 metre karışık-M 11 Yaş Kategorisi Erkek
1-Mert Ali Satır (Yıldızlar Kocaeli) 02:41:60
2-Ömer Demirtaş (Yıldızlar Kocaeli) 02:48:77
3-Halit Tamyüksel (Yıldızlar Kocaeli) 02:48:98
4-Emirhan Keskin (Gölcük Akademi) 02:51:15

200 metre karışık-M 10 Yaş Kategorisi Bayan
1-Fatma Hafsa Tuğrul (Yıldızlar Kocaeli) 02:55:01
2-Zeynep Kösemen (Yıldızlar Kocaeli) 02:58:62
3-Nida Uygun (Gölcük Akademi) 03:00:68
4-Bengü Aktarmaç (Ferdi) 03:12:36
 

200 metre karışık-M 10 Yaş Kategorisi Erkek
1-Eren Çınar (Yıldızlar Kocaeli) 02:52:48
2-Mert Eren Çekim (Yıldızlar Kocaeli) 03:01:56
3-Çağatay Üstününal (Kocaeli Yüzme Kulübü) 03:02:86
4-Gökay Tuncay (Yıldızlar Kocaeli) 03:05:66
 

100 metre kelebek-B.Fly 11 Yaş Kategorisi Bayan
1-Selen Keçelioğlu (Yıldızlar Kocaeli) 01:13:90
2-Arzum Küçük (Yıldızlar Kocaeli) 01:17:55
3-Zeynep Gençer (Gölcük Akademi) 01:19:78
4-Esra Elbirlik (Sakarya Altınkulaç) 01:38:86
 

100 metre kelebek-B.Fly 11 Yaş Kategorisi Erkek
1-Mert Ali Satır (Yıldızlar Kocaeli) 01:12:59
2-Ömer Demirtaş (Yıldızlar Kocaeli) 01:16:93
3-Serdar Umut Öner (Gölcük Akademi) 01:17:36
4-Cem Berkay Koçer (Gölcük Akademi) 01:20:53

50 metre serbest-Free 10 Yaş Kategorisi Bayan
1-Fatma Hafsa Tuğrul (Yıldızlar Kocaeli) 00:33:01
2-Selen Tabak (Yıldızlar Kocaeli) 00:33:99
3-Deniz Alparslan (Yıldızlar Kocaeli) 00:36:64
4-Sude Altınay (Yıldızlar Kocaeli) 00:37:44
 

50 metre serbest-Free 10Yaş Kategorisi Erkek
1-Eray Atmaca (Kocaeli Yüzme Kulübü) 00:33:19
2-Çağatay Üstününal (Kocaeli Yüzme Kulübü) 00:33:29
3-Berke Cambazlar (Yıldızlar Kocaeli) 00:33:49
4-Serkan Atabaş (Poyraz Spor Kulübü) 00:33:57
 

400 metre serbest-Free 11 Yaş Kategorisi Bayan
1-Zeliha Keser (Yıldızlar Kocaeli) 04:46:92
2-Selen Keçelioğlu (Yıldızlar Kocaeli) 05:05:36
3-Arzum Küçük (Yıldızlar Kocaeli) 05:12:61
4-Elif Çoban (Gölcük Akademi) 05:28:41

400 metre serbest-Free 11 Yaş Kategorisi Erkek
1-Mert Ali Satır (Yıldızlar Kocaeli) 05:00:36
2-Umut Kıldış (Yıldızlar Kocaeli) 05:20:68
3-Serdar Umut Öner (Gölcük Akademi) 05:24:45
4-Utku Öney (Kocaeli Yüzme Kulübü) 05:25:18

50 metre kurbağa-Breast 10 Yaş Kategorisi Bayan
1-Bengü Aktarmaç (Ferdi) 00:40:54
2-Nida Uygun (Gölcük Akademi) 00:43:34
3-Zeynep Kösemen (Yıldızlar Kocaeli) 00:43:86
4-Sude Altınay (Yıldızlar Kocaeli) 00:46:63

50 metre kurbağa-Breast 10 Yaş Kategorisi Erkek
1-Eren Çınar (Yıldızlar Kocaeli) 00:40:69
2-Berke Cambazlar (Yıldızlar Kocaeli) 00:43:16
3-Orçun Yazıcı (Poyraz Spor Kulübü) 00:44:26
4-Eray Atmaca (Kocaeli Yüzme Kulübü) 00:44:42

100 metre sırt-Back 11 Yaş Kategorisi Bayan
1-Zeliha Keser (Yıldızlar Kocaeli) 01:12:96
2-Birsu Karanlık (Yıldızlar Kocaeli) 01:19:98
3-Elif Çoban (Gölcük Akademi) 01:23:81
4-Sanem Arıcan (Yıldızlar Kocaeli) 01:31:95
 

100 metre sırt-Back 11 Yaş Kategorisi Erkek
1-Halit Tamyüksel (Yıldızlar Kocaeli) 01:12:98
2-Emirhan Keskin (Gölcük Akademi) 01:23:61
3-Göktuğ Boyoğlu (Yıldızlar Kocaeli) 01:26:74
4-M.Fırat Kös (Kocaeli Olimpik Çınarlı Yüzme) 01:26:90

4x100 metre serbest-Free 11 Yaş Kategorisi Erkek
1-Berke-Umut-Eren-Mertali (Yıldızlar Kocaeli) 04:45:58
2-Eray-Berke-Çağatay-Utku (Kocaeli Yüzme Kulübü) 04:59:46
3-Orçun-Metehan-Efekaan-Serkan (Poyraz Spor Kulübü) 05:26:64
4-Tarık Buğra-Umut-Toprak-Emirhan (Gölcük Akademi) 05:39:48

4x100 metre serbest-Free 11 Yaş Kategorisi Bayan
1-Hafsa-Selen-Selen k.-Zeliha (Yıldızlar Kocaeli) 04:44:45
2-Nida-Zeynep-Ayça-Elif (Gölcük Akademi) 05:06:88
3-Simay-Zeynep E.-Zeynep-Melek (Sakarya Altınkulaç) 06:18:55
4-Ezgi-Sarenur-Aslıhan-Rana (Sakarya Altınkulaç) 06:42:05
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter

KENT REHBERİ