KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.6502 TL
  • 6.3550 TL
  • 7.0801 TL
Kocaeli Zirve
Kuştepe’de spor keyfi
Kuştepe’de spor keyfi
Salon Sporları
28 Kasım 2010 Pazar 12:40
  • 785
  • 0

Kuştepe’de spor keyfi

Çayırova Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen Kuştepe sabah yürüyüşlerine Çayırova Belediyespor basketbol takımı renk kattı. Sporcuların yanı sıra geniş bir katılımın olduğu sabah sporu ilgi çekti

Protokol yürüdü
Doğal görünümü bozulmadan Çayırova ilçesine mesire ve spor alanı olarak kazandırılan Kuştepe Ormanı Sağlıklı Yaşam Yürüyüşlerine ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Cumartesi günleri sabahın erken saatlerinde yürüyüş severlerin spor durağı olan Kuştepe Ormanı zaman zaman maraton koşucularının ve spor kulüplerinin spor alanı haline geliyor. Gerek doğallığı gerekse de yeşilliği ile tertemiz bir havada sporseverlerin ilgi odağı olan Kuştepe Ormanı`nda Çayırova Belediye Başkanı Ziyaettin Akbaş`ın isteği doğrultusunda başlayan sağlıklı yaşam yürüyüşlerinin bir yenisi daha güzel bir Cumartesi sabahı gerçekleştirildi.


Basketbol takımı da katıldı

Vatandaşların ve ilçe protokolünün de katıldığı sabah yürüyüşlerine Çayırova, Darıca, Gebze ve Tuzla ilçelerinden de maraton koşucuları katıldı. Doğal güzelliği ve inişli çıkışlı yürüyüş parkuru ile maraton koşucularının dikkatini çeken Kuştepe Ormanında gerçekleştirilen sabah yürüyüşüne maraton koşucularının yanı sıra Çayırovaspor Kulübü Basketbol Takımı oyuncuları da katıldı. Yoğun katılımın olduğu sabah yürüyüşünde parkuru defalarca turlayan sporseverler yürüyüşün ardından kafeteryada ve açık alanda hazırlanan kahvaltı ile sporlarını noktaladılar.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ