KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.2775 TL
  • 5.9531 TL
  • 6.7618 TL
Kocaeli Zirve
Liseler’de sona doğru
Liseler’de sona doğru
Salon Sporları
22 Aralık 2010 Çarşamba 12:43
  • 2478
  • 0

Liseler’de sona doğru

Liseler Arası Basketbol Ligi Grup müsabakalarında sona gelindi. İzmit Atatürk ile Gebze Spor Salonu’nda önceki gün dokuz karşılaşma oynandı.

GAZİ LİSESİ VE CAHİT ELGİNKAN
Liseler Arası Basketbol Ligi`nde, önceki gün İzmit`te oynanan karşılaşmalarda A Grubu`nun şampiyonluk adayı Gazi Lisesi, Kartepe Bahçeşehir Lisesi`ni 126-42 mağlup ederek Play-Off Grubu`na yükselme hakkını kazandı. Günün ikinci müsabakasında yine A Grubu`nda yer alan Gölcük İhsaniye Anadolu Lisesi, başarılı bir oyun sonrası Körfez Milangaz Hacer Demirören Çok Programlı Lisesi`ni 102-36 yendi. Üçüncü karşılaşmada B Grubu`nda ikincilik mücadelesi veren Özel Seymen Lisesi zayıf rakibi Mimar Sinan Lisesi`ni 91-33`lük skorla geçti. İzmit Atatürk Spor Salonu`ndaki son maçta ise B Grubu`nun şampiyonluk adayı Cahit Elginkan Anadolu Lisesi, sahte oyuncuları kadrosunda bulunduran Özel Karşıyaka Lisesi`ni 70-31 yenerek Play-Off Grubu`na yükseldi.


GEBZE`DE ÖZEL ÇIRAĞAN LİSESİ

Gebze Grubu`nda oynanan müsabakalarda günün en farklı skorunu, Dilovası Marshall Ticaret Meslek Lisesi`ni 84-8 yenmeyi başaran Darıca G. Mustafa Yücel Lisesi elde etti. Önceki gün kıran kıran geçen karşılaşmada Anibal Anadolu Lisesi, zorlanmasına rağmen son iki dakikada bulduğu basketlerle Özel Gebze Anadolu Lisesi`ni 41-35 mağlup etti. Şampiyonluğun güçlü adayı Özel Çırağan Lisesi, yedek oyuncularla çıktığı maçta zayıf rakibi Ahmet Parmaksızoğlu Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi`ni 75-8`lik skorla geçerek Play-Off Grubu`na çıkmayı hak etti. Gebze Özel İnanç Lisesi ise baştan sona üstün oynadığı müsabakada Gebze Ticaret Meslek Lisesini 50-8 yendi. Gebze Spor Salonu`nda oynanan son karşılaşmada Gebze Anadolu Lisesi,  başarılı bir oyun sonrasında Gebze Deniz Yıldızları Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi`ni 62-27 mağlup etti.



İZMİT GAZİ LİSESİ: 126
KARTEPE ÖZEL BAHÇEŞEHİR LİSESİ: 42

SALON: İzmit Atatürk
HAKEMLER: Murat Göl ***, Onur Bayar ***
İZMİT GAZİ LİSESİ: Erdem ***(10), Ege Ertürk *** (4), Noyan Kodal *** (4), Timuçin Filiz *** (3), Berke Zeren **** (48), Furkan Kurt ***, Ertürk Şat *** (3), Savaş Yıldırım *** (6), Yağız Bozok *** (4), Oğuzhan Yaldız **** (22), Umutcan Karagöz *** (2), Hasan Tarık Koyuncu **** (20)
KARTEPE ÖZEL BAHÇEŞEHİR LİSESİ: Batuhan Tutar ** (6), Turgut Can Gürer ** (9), Hakan Işık ** (3), Kaan Nade ** (4), Gökalp Şenkardeş *** (15), Deha Sarp Yalçınkaya **, Yiğit Öztürk **, Ekin Karakadı **, Serhan Onat **, Egemen Yavuz **, Kayahan Şalvarlı ** (5)
1. PERİYOT: 38-16
2. PERİYOT: 71-26
3. PERİYOT: 104-33
MAÇ SONUCU: 126-42
5. FAULLER: Batuhan Tutar 37.26



KÖRFEZ MİLANGAZ HACER DEMİRÖREN: 36
GÖLCÜK İHSANİYE ANADOLU LİSESİ: 102

SALON: İzmit Atatürk
HAKEMLER: Murat Göl ***, Barış Küçükay ***
KÖRFEZ MİLANGAZ HACER DEMİRÖREN: Abdullah Ergül ** (3), Batuhan Köksal ** (4), Doğukan Çevik *** (11), Mustafa Çeltiker ** (6), Ramizcan Günay ** (2), Burhan Gören ** (3), Hakan Doğan **, Murat Eser **, Mustafa Altınbaş ** (3), Ömer Faruk Boylan **, Alper Rende ** (4), Sezgin Kaya **
GÖLCÜK İHSANİYE ANADOLU LİSESİ: Oğuzhan Uslu **** (16), Buğra Türen *** (11), Furkan Saylık **** (20), Anıl Türkoğlu **** (26), Semih Atakan *** (10), Erdem Dinçer *** (7), Burkay Atak *** (4), Sarp Doğan Dağlı ***, Omaycan Çiçek *** (4), Halim Mete ***, Enes Ergin *** (4)
1. PERİYOT: 10-16
2. PERİYOT: 20-45
3. PERİYOT: 27-76
MAÇ SONUCU: 36-102



ÖZEL SEYMEN LİSESİ: 91
MİMAR SİNAN LİSESİ: 33

SALON: İzmit Atatürk
HAKEMLER: Özgür İlkkurşun ***, Şahin Şentürk ***
ÖZEL SEYMEN LİSESİ: Oğuzhan Erçoban **** (28), Mehmet Ali Gökçegöl **** (14), Yasin Yiğit Önder *** (4), Bulut Erdönmez **** (16), Ural Şahin *** (8), Sidar Arslan *** (2), Salih Batuğ Çelik ***, Berk Yılmaz ***, Mustafa Aymaz ***, Mehmet Fahri Doğan **** (19)
MİMAR SİNAN LİSESİ: Gürkan Zerey ** (6), Berkay Bayraktar **, Aygün Orhan ** (4), Mustafa Sağır *** (9), Ahmet Gündüz **, Hakan Zerey ** (4), Ayberk Çelik ** (4), Ali Muhammet Bayraktar **, Enes Kırbaş **, Oğuz Evren **, Ömer Türel **, Ali Anadolu ** (6)
1. PERİYOT: 17-6
2. PERİYOT: 55-15
3. PERİYOT: 75-23
MAÇ SONUCU: 91-33
5. FAULLER: Gürkan Zerey 37.22, Mustafa Sağır 39.12



CAHİT ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ: 70
ÖZEL KARŞIYAKA LİSESİ: 31

SALON: İzmit Atatürk
HAKEMLER: Özgür İlkkurşun ***, Sevgi Canbaz ***
CAHİT ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ: Rıfat Serdar Yıldız *** (8), Ufukhan Kıyal *** (8), Sadık Ömer Bozkurt *** (10), Ege Birden *** (6), Sarper Aytuğ *** (6), Emrecan Kurt ***, Berkay Baykut *** (4), Batuhan Eren *** (4), Bekir Emre Sar *** (2), Öncü Ulaş Kardeş *** (10), Ayberk Rende *** (2), Kerem Orhan *** (10)
ÖZEL KARŞIYAKA LİSESİ: Serhat Cemal Aksoy ** (2), Göktuğ Süzer ** (4), Serbay Cansever ** (2), Bayram Anıl Çalışkan *** (17), Burak Atcı ** (6), Mehmet Odabaş **, Yaşar Kaya **
1. PERİYOT: 17-12
2. PERİYOT: 32-23
3. PERİYOT: 49-26
MAÇ SONUCU: 70-31



AHMET PARMAKSIZOĞLU ANADOLU TEKNİK VE EML: 8
ÖZEL ÇIRAĞAN LİSESİ: 75
SALON: Gebze
HAKEMLER: Serkan Kılıç ***, Emre Arıç ***
AHMET PARMAKSIZOĞLU ANADOLU TEKNİK VE EML: Osman Kara *, Yasin Gezer *, Eren Ağbaş ** (4), Yusuf Arın ** (4), Ali Kırkgür *, Müslüm Özbaş *, Ogün Arslan *, Engin Petek *, Muhammet Enes Aydemir *, Murat Kangal *
ÖZEL ÇIRAĞAN LİSESİ: A. Cihat Dağdelen ***, Veysel Özcan *** (2), Mitat Ayter *** (7), Emrecan Senay **** (16), Akın Duran *** (10), Halil İbrahim Sular *** (4), Kubilay Arıç ***, Sinan Çakmak *** (4), Canberk Ademoğlu **** (14), Alican Maraşoğlu **** (14), Burak Gürses *** (4), İbrahim Çavuşluk ***
1. PERİYOT: 2-29
2. PERİYOT: 2-45
3. PERİYOT: 2-57
MAÇ SONUCU: 8-73



ANİBAL ANADOLU LİSESİ: 41
ÖZEL GEBZE ANADOLU LİSESİ: 35

SALON: Gebze
HAKEMLER: Serkan Kılıç ***, Sevgi Candaz ***
ANİBAL ANADOLU LİSESİ: Nebi Karataş ** (6), Yasin Karacan ** (2), Seyfullah Yılmaz ** (5), Samet Bülbül **, Osman Emre Erdoğan *** (15), Can Küçüktiftik ** (2), Oğuzhan Kavak ** (2), Ali Eray Aytaç **, Yiğit Ayan ** (2), Sercan Ay ** (5), Veli Çalık ** (4), Mürsel Çalkılıç **
ÖZEL GEBZE ANADOLU LİSESİ: Hüseyin Atıl Özmet ** (6), Ahmet Tugay Orhan ** (8), Boran Kaya *** (15), Gökşen Atıcı ** (2), Anıl Atcı ** (4), Cahit Emre Mühür **, Seyfettin Oğuz Acun **, Mustafa Akkaya **, Ahmet Tağmaç Ataç **
1. PERİYOT: 6-11
2. PERİYOT: 14-18
3. PERİYOT: 25-23
MAÇ SONUCU: 41-35
5. FAULLER: Veli Çalık 36.25, Hüseyin Atıl Özmet 37.33



DARICA G. MUSTAFA YÜCEL LİSESİ: 84
DİLOVASI MARSHALL TİCARET MESLEK LİSESİ: 8

SALON: Gebze
HAKEMLER: Emre Arıç ***, Tuğrul Özel ***
DARICA G. MUSTAFA YÜCEL LİSESİ: Yusuf Özdağ *** (7), Oğuzhan Demir **** (24), Taner Tunalı **** (24), Lütfü Özdem *** (4), Osman Akta *** (84), Hasan Duran *** (5), Ozan Sadi Kaya *** (2), Mert Gürler ***, Muhammet Ömer Karslı *** (10), Yunus Emre Önal *** (4), Mehmet Yusuf Can Keleş *** (4)
DİLOVASI MARSHALL TİCARET MESLEK LİSESİ: Emre Arslan *, Ramazan Kar * (2), Tuncay Vatansever *, Bora Gökmen * (2), Mehmet Arabacı *, Umut Diril *, Mesut Kırcı *, Erdi Yavuz *, Ulaş Güneş ** (4), Furkan Tuzcu *
1. PERİYOT: 28-0
2. PERİYOT: 43-2
3. PERİYOT: 55-6
MAÇ SONUCU: 84-8
5. FAULLER: Ramazan Kar 37.21



GEBZE TİCARET MESLEK LİSESİ: 8
GEBZE ÖZEL İNANÇ LİSESİ: 50

SALON: Gebze
HAKEMLER: Serkan Kılıç ***, Tuğrul Özel ***
GEBZE TİCARET MESLEK LİSESİ: Arif Kartar *, Mustafa Güler * (2), Şamil Demirkıran * (2), Eren Özdemir * (2), Ahmet Can Taşkın *, Muhammet Ali Türk * (2), Enes Şeker *, Semih Toksöz *
GEBZE ÖZEL İNANÇ LİSESİ: Berkay Üstün *** (2), Arda Berkay Kolukısa *** (5), Timuçin Çağatay Teker **** (16), Batuhan Kerim *** (3), Hür Dolunay Kemal *** (5), Cenk Ergene *** (4), Sait Alp Kilercik *** (3),Berk Özkumanlar *** (4), Yunus Cem Ateşoğlu *** (3), Baran Yıldırım *** (3), Ege Onat Gezer *** (2)
1. PERİYOT: 0-18
2. PERİYOT: 0-17
3. PERİYOT: 4-39
MAÇ SONUCU: 8-50



GEBZE DENİZ YILDIZLARI ANADOLU TEKNİK VE EML: 27
GEBZE ANADOLU LİSESİ: 62

SALON: Gebze
HAKEMLER: Serkan Kılıç ***, Emre Arıç ***
GEBZE DENİZ YILDIZLARI ANADOLU TEKNİK VE EML: Recep Akbaş ** (6), Hüseyin Bülbül ** (2), Burak Şen *** (12), Fatih Tütüner ** (2), Kadir Orkun Kibar ** (5), Muharrem Çiftçi **, Ömür Can **, Erhan Yollu **, Mercan Özgür **, Alper Özcan Canlı **, Mustafa Erdoğan **, Batuhan Eren **
GEBZE ANADOLU LİSESİ: Burak Büyükyağmur *** (12), İrfan Bayram *** (11), Caner Göksal *** (6), Okan Kaya *** (6), Aykan Çöpük *** (9), Batuhan Tezcan ***, Ogün Aslan *** (2), Berke Baştürk *** (2), Selahattin Özpınarlı *** (6), Önder Çetinkaya *** (2), A.Kadir Kaplan *** (2), Doğukan Altınbaş *** (4)
1. PERİYOT: 8-15
2. PERİYOT: 16-24
3. PERİYOT: 25-47
MAÇ SONUCU: 27-62
5. FAULLER: Recep Akbaş 32.19

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter

KENT REHBERİ