KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.6502 TL
  • 6.3550 TL
  • 7.0801 TL
Kocaeli Zirve
Masa Tenisçiler Buluştu
Masa Tenisçiler Buluştu
Salon Sporları
27 Ekim 2012 Cumartesi 11:50
  • 554
  • 0

Masa Tenisçiler Buluştu

Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor’un Masa Tenisi Şubeleri Seka Sporcu Eğitim Merkezinde ortak kampta bir araya geldi. Seka Sporcu Eğitim Merkezi’nde kamp günleri başladı

KAYNAŞMA SAĞLADILAR

Tüm branşlarda olduğu gibi Masa Tenisinde de alt yapıya büyük önem veren Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor kulübü, İzmit Merkez, Gebze ve Darıca`da ki Masa Tenisi şubelerindeki sporcuları bir araya getirerek birlikte ortak kamp yaptı. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından Avrupa standartlarında Seka Sporcu Eğitim Merkezinde yaptırılan Masa Tenisi salonunda bir araya gelen Masa tenisçiler, ortak kampta kaynaşma ve çalışma imkanı buldular.
 

ARKADAŞLIK PEKİŞİYOR
Masa Tensinde alt yapısında iki yüz elliye yakın sporcu bulunduran mavi beyazlılar Bayanlarda Süper Ligde Erkeklerde ise 2.Ligde mücadele ediyor.  Elli`ye yakın alt yapı ve üst yapıdaki sporcuların birlikte gerçekleştirdiği ortak çalışma kampında, Masa Tenisçiler kondisyon ve teknik ağırlık çalışma yaptı. Kulüp içindeki sporcu birlikteliğinin artırılması hedeflenen ortak çalışma kamplarında sık sık ayrı tesislerdeki sporcular bir araya gelerek kulüp içindeki arkadaşlıkların pekiştirilmesi sağlanıyor. 
 

TAKIM RUHU OLUŞTU
Ortak çalışma kampını bir süre inceleyen Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor kulübü branş sorumlusu İslam Yücel, “Bünyemizdeki bulunan sporcularımızla zaman zaman yaptığımız ortak çalışma kamplarından birini daha, Kocaeli Büyükşehir Belediyemiz tarafından yaptırılan, Seka Sporcu Eğitim Merkezi Masa Tenisi salonunda icra ettik. Amacımız mesafe olarak uzak olan şubelerimizdeki aynı amaç ve talkım adına mücadele eden sporcularımızı bir araya getirerek takım ruhunu yakalamaktı. Bunu da bu ortak kamplarla başarıyoruz.”dedi.
 

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ