KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.1454 TL
  • 6.8452 TL
  • 7.7628 TL
Kocaeli Zirve
Masa tenisçiler nefes kesti
Masa tenisçiler nefes kesti
Salon Sporları
09 Aralık 2009 Çarşamba 12:10
  • 552
  • 0

Masa tenisçiler nefes kesti

İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Liseler Arası Gençler Masa Tenisi İl Birinciliği önceki gün Hasan Gemici Spor Salonu’nda oynanan birbirinde heyecanlı müsabakalar ile start aldı

Erkeklerde 17, kızlarda 13 okul
Erkeklerde 17 okul 5 grupta turnuvaya katılırken kızlarda ise 13 okul 5`er grupta yer aldı. İki tur maçları sonunda final grubuna kalan sporcular bugün yapılacak final maçları sonunda şampiyon belirlenecek. Üç gün süren Liseler Arası Genç kızlar ve erkekler Masa Tenisi İl Birinciliğinde 20 masa tenisi hakemi görev yaptı. 6 masada kurulan maçlarda sporcular birbirlerin yenmek için kıran kırana mücadele ettiler.

 

Birinciler Kütahya`ya gidecek
Masa Tenisi heyecanı yarın oynanacak final müsabakaları ile son bulacak. Yapılan final müsabakaları sonrası şampiyon olan okullar 24–27 Şubat tarihleri arasında Kütahya`da yapılacak olan masa Tenisi Türkiye Şampiyonası`na katılacak. Yarın oynanacak final maçları ardından ilk üçe giren okullara kupa ve madalya ile mükâfatlandırılacak. Erkeklerde bu yıl Özel Erkul Tunagür Lisesi şampiyonluğun iddialı ekipleri arasında gösteriliyor.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ