KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Masa Tenisi’nde heyecan dindi
Masa Tenisi’nde heyecan dindi
Salon Sporları
28 Aralık 2011 Çarşamba 14:02
  • 604
  • 0

Masa Tenisi’nde heyecan dindi

Hasan Gemici Spor Salonu’nda yapılan Masa Tenisi Türkiye Kupası müsabakalarında mavi beyazlı masa tenisçiler tecrübe edindi

PROTOKOLDEN YAKIN İLGİ
Masa Tenisi Federasyonu`nun faaliyet programında yer alan Masa Tenisi Türkiye Kupası müsabakaları Kocaeli Hasan Gemici Spor Salonu`nda yapıldı. 24 Erkek takımın katıldığı şampiyonaya Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor kulübü ile Derince Belediyespor kulüpleri de katıldı. Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor müsabakaya çalıştırıcı Zeki Bulut nezaretinde Onur Seymen, Şafak Yılmaz, Serhat Öter ve Uğur Aksoy dörtlüsünden oluşan takımıyla katıldı.

 

 

SPORCULAR ALT YAPIDAN
Masa Tenisinde alt yapıya önem veren Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor kulübü, Türkiye Kupası müsabakalarına da tamamen alt yapı oyuncularından oluşan ekibiyle müsabakalara çıktı. Müsabakalarda zorlu maçlar oynayan mavi beyazlılar elenerek kupa maçlarına veda etti. Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor kulübünü Masa Tenisi sporunun alt yapı lokomotifi olarak nitelendiren, Federasyon Başkanı Oktay Çimen karşılaşmayı Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor kulübü branş sorumlusu İslam Yücel`le birlikte takip etti.

 

 

MAYIS AYINI BEKLİYORUZ
Masa Tenisi Türkiye Kupası müsabakalarında hayli tecrübe edindiklerine dikkat çeken branş sorumlu yöneticisi İslam Yücel,”Bayanlarda süper Ligde mücadele eden bir takımımız bulunuyor. Süper Ligde mücadele edecek erkek takımımızın olması için çabalıyoruz. Erkek takımımızı dışarıdan transfer yapmak yerine kendi alt yapımızdan çıkaracağımız sporculardan oluşması için çaba sarf ediyoruz. Bu turnuvada takımımız tecrübe edinmiş oldu. Hedefimiz ilk olarak Mayıs ayında yapılacak olan 2.Lige terfi maçlarına katılarak erkeklerde 2.Lige çıkmak istiyoruz.”dedi.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ