KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7077 TL
  • 6.3054 TL
  • 7.1537 TL
Kocaeli Zirve
Masatenisi Spor Kulübü fırtına gibi
Masatenisi Spor Kulübü fırtına gibi
Salon Sporları
14 Aralık 2011 Çarşamba 15:19
  • 1333
  • 0

Masatenisi Spor Kulübü fırtına gibi

Masa tenisi federasyonun 2011 faaliyet programında yer alan Gençler A grubu müsabakaları 10-11 Aralık 2011 tarihleri arasında Bartın Atatürk Spor Salonu’nda düzenlendi

FENERBAHÇE DESTEK VERECEK
Kocaeli Masatenisi Spor Kulübü ilk kez katıldığı Kulüplerarası Masatenisi şampiyonasında başarılı bir mücadele vererek, ilk kez katıldığı yarışmalarda büyük bir tecrübe kazandı. Yarışmaların ardından hız kesmeden başarı için çalışmalara devam eden kulüp yeni anlaşmalara da imza atıyor. Fenerbahçe Masa Tenis Spor Kulübü şube başkanı ile görüşen Kocaeli Masa Tenisi Spor kulübü başkanı Melih Buğur yapılan görüşmede ilimizdeki alt yapıyı geliştirmek ve milli takım bünyesinde oyuncu yetiştirmek kapsamında kulübe tam destek sözü verdi.

 

 

BESYO`DA DEVAM EDİYOR
Kulüp çalışmalarını Kocaeli üniversitesi BESYO` DA sürdürmekte olan, Kocaeli Masatenisi Spor Kulübü çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Kulüp Başkanı Melih Buğur, yapılan görüşmenin çok olumlu geçtiğini beriltirken, kısa ve uzun vadede gerçekleşecek sözler aldıklarını ve sözlerin uygulamaya geçebilmesi için çalışmalarını sürdürdüğünü belirtti.
Çalışmalar kapsamında kulübe 2 Çinli sporcu transfer ederek alt yapıyı iyileştirme sürecine giriyor. Çin modeliyle çalışmalarına farklılık kazandıran kulüp başarı serüveninde yeni bir sayfa açacağını belitti.
 

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ