KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8898 TL
  • 6.6063 TL
  • 7.4152 TL
Kocaeli Zirve
Menekşe acımadı: 3-0
Menekşe acımadı:  3-0
Salon Sporları
04 Aralık 2012 Salı 13:09
  • 590
  • 0

Menekşe acımadı: 3-0

Voleybol Erkekler 3. Ligdeki temsilcimiz Gebzespor Pazar günü Gebze Spor Salonunda karşılaştığı Çankırı Cezaevi Spor’u 3-0 ile geçti. Ligdeki ikinci galibiyetini alan temsilcimiz rakibi karşısında üstün bir oyun sergileyerek zorlanmadı

RAHAT KAZANDI

Ligin 5. haftasında Çankırı Cezaevispor`u ağırlayan Gebzespor`da maça iyi başladı. İlk set birinci teknik molaya kadar karşılıklı sayılarla geçti. Birinci teknik molanın ardında vites yükselten mor-beyazlı ekibimiz Serdar ve Harun`un etkili servisleri ile farkı açtı ve seti 25-16 önde tamamladı. İkinci sete iyi bir giriş yapan ve ilk setin sonundaki etkili oyununu sürdüren ekibimiz setin sonunu kendini sıkmadan getirmeyi başardı. (25-19) Üçüncü sete de etkili başlayan Gebzespor`lu voleybolcular Ahmet ve Koray`ın sayıları ile arayı açtı ve seti 25-16, maçı da 3-0 kazanarak üç puanın hanesine yazdırdı. 
 

SAKATLIKLAR ETKİLEDİ
Gebzespor erkek voleybol takımında üst üste gelen sakatlıklar can sıktı. Hafta içi düzenlenen öğretmenler turnuvasında omzundan sakatlanan Güven sezonu erken kapatmak zorunda kaldı. Boyun fıtığı teşhisi konulan başarılı oyuncu uzun bir süre takımındaki yerini alamayacak. Mor-Beyazlı ekipte Güven`in sakatlığı can sıkarken, Olcay`da bel ağrıları nedeniyle Çankırı maçında yerini alamadı. Olcay`ın zorlu Maliye Okulu maçına yetişmeme durumu söz konusu. Şirintepe maçında ayağımı hakem kulesine çarparak ayak başparmağını sakatlayan kaptan Ali Duru ise sakatlığına rağmen özveriyle mücadelesini sürdürüyor.  Üst üste gelen sakatlıklara rağmen ekibimiz lig mücadelesini sürdürüyor. 
 
 
 
 
GEBZESPOR: 3
ÇANKIRI CEZAEVİ: 0
HAKEMLER:  Selahattin Aydın ***, Ertaç Bingöl ***
GEBZESPOR:  Ahmet ***, Ali Duru ***, Serdar ***, Oktay ***, Harun ***, Koray *** (Ali Şeker **, Hakan **)
ÇANKIRI CEZAEVİ: Soner **, Volkan **, Selçuk **, Fatih **, Caner **, Ahmet ** (Fikret *, Kaan *) 
SETLER: 25-16, 25-19, 25-16
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ