KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8112 TL
  • 6.5348 TL
  • 7.5570 TL
Kocaeli Zirve
Minderde heyecan dindi
Minderde heyecan dindi
Salon Sporları
24 Aralık 2010 Cuma 13:33
  • 1006
  • 0

Minderde heyecan dindi

SEKA 50. Yıl Spor Salonu’nda 17-18 Yaş Serbest ve Grekoromen Güreş il birinciliği gerçekleştirildi. 17-18 Yaş Serbest Güreş İl Birinciliğine 22 okuldan 52 öğrenci katıldı. Kilolarında birinci olan sporcular ilimizi Türkiye Şampiyonası’nda temsil etme hakk

Liseli öğrenciler okullarını minderde en işi şekilde temsil edebilmek için çaba harcadı.  Seka 50 Yıl Spor Salonu`nda 17-18 Yaş Serbest ve Grekoromen Güreş İl Birinciliği müsabakaları yapıldı. 17-18 Yaş Serbest ve Grekoromen Güreş müsabakalarında Özel Erkul, Kocaeli EML, Atatürk EML, Spor Lisesi, Karşıyaka Tüpraş ÇPL, Köseköy EML, Gölcük EML, Derince Hürriyet, Karamürsel EML, Mimar Sinan Lisesi, Gebze Lisesi, Gazi Lisesi, Muallim Naci, Darıca Lisesi, Özel Çırağan, Gebze EML  GEBZE İHL, Karamürsel Anadolu Lisesi, Özel Karşıyaka Lisesi öğrencileri madalya mücadelesi verdi. 15-16 yaş Serbest Güreş İl Birinciliği`nde kilolarında birinci olan sporcular ilimizi 7-9 Ocak tarihlerinde Amasya`da yapılacak olan grup maçlarında temsil etmeye hak kazandı. Güreş İl Temsilcisi Ziya Ürük son yıllarda güreş sporuna okulların gösterdiği ilginin bir hayli sevindirici olduğunu belirtti.

SERBEST GÜREŞ
42 KG
1-Rıdvan Uysal (Gebze İHL)
 
50KG  
  
1-Eren Tüyyüz  (Gebze İHL)
 
60 KG   
1-Cemal Tüysüz (Gebze İHL)
2-Mevlut Kara (Muallim Naci Anadolu Lisesi)
3-İ.Hakkı Uygun (Karamürsel İHL)
3-Yasin Keskin (Gölcük EML) 

66 KG   
1-Mehmet Söyler (İzmit EML).
2-Burahan Şara (Gebze Lisesi).
3-Melhcan Fırat (Karşıyaka TÜPRAŞ ÇPL).
3-Cihan Uçan (Karamürsel Anadolu Lisesi)

74 KG   

1-Ertuğrul Serim (Karşıyaka TÜPRAŞ ÇPL)
2-Faruk Özbay (Bahçecik EML)
3-Muhammet Durak (İzmit EML)
3-Rıza Şimşek (Gebze EML)
 
84 KG 
1-Emre Köseoğlu (Karşıyaka TÜPRAŞ ÇPL)
2-Samet Akman (Gölcük EML)
3-Tevrat Demir (Sabancı Teknik ve EML)
3-Ömer Furkan Koçak (Derince Ticaret Meslek Lisesi)
 
96 KG
   
1-Ramazan Köse (İzmit EML)
2-Muhammet İlter (İzmit EML)
3-Erol Altıntaş (Sabancı Teknik ve EML)
 
120 KG 
  
1-Muhammet Emin (Kartepe EML)
2-Emirhan Çilenk (Derince Hürriyet Lisesi)
3-Kerem Gücük (İzmit EML)
3-Ferhat Aygür (Karamürsel 100 Yıl EML).


GREKO-ROMEN
50 KG.

1-Emre Şahin (Özel Çırağan Lisesi)
 
55 KG

1-Yavuz Örnek (Özel Çırağan Lisesi)

60 KG.  

1-Ali Gençtürk Körfez E.M.L.
2-Yasin Keskin Gölcük E.M.L.
3-Canberk Çelebi (Özel Çırağan Lisesi)


66 KG.
1-Gökhan Güneş (Gebze E.M.L).
2-Y.Emre Akyıldız (Karamürsel Anadolu Lisesi)
3-Burahan Şara (Gebze Lisesi)
3-Muharrem Çakmak (Karamürsel 100. Yıl E.M.L.)


74 KG.
1-Hasan Karaaslan (Özel Karşıyaka Lisesi)
2-Faruk Özbay (Bahçecik E.M.L). 

84 KG.

1-Hüseyin Karaaslan ( Özel Karşıyaka Lisesi)
2-Samet Akman (Gölcük E.M.L).
3-Ömer F. Koçak (Derince Lisesi)
3-M.Tevrat Demir (Sabancı Teknik ve EML).


96 KG.

1-Muhammet İlter (Kocaeli E.M.L)
2-Erol Altıntaş (Sabancı Teknik ve EML).

120 KG.  

1-Emirhan Çilenk (Derince Hürriyet Lisesi).
2-Hüseyin Yılmaz. (Özel Çırağan Lisesi)
3-Kerem Gücük (Kocaeli E.M.L).

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter

KENT REHBERİ