KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Minik Satranççılar büyüledi
Minik Satranççılar büyüledi
Salon Sporları
27 Aralık 2011 Salı 13:29
  • 554
  • 0

Minik Satranççılar büyüledi

Kocaeli Satranç İl Temsilciliği ile Ental aritmetik, satranç ve dikkati geliştirme üzerine eğitim veren Altın Çocuklar Kurumu’nun bu yıl ilk kez birlikte düzenledikleri “Altın Çocuklar Yeni Yıl Satranç Turnuvası” geniş bir katılımla sona erdi.

120 SPORCU KATILDI
2004,2005,2006 Minikler ve 2000-2001-2002-2003 küçüklerden oluşan iki ayrı grupta düzenlenen Altın Çocuklar Yeni Yıl Satranç Turnuvasına katılım hayli yoğun oldu.Antikkapı`da yapılan Satranç turnuvasına Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor kulübünün başarılı satranççıları da katıldı. İki gün süren turnuvaya Miniklerde 60,küçüklerde 60 olmak üzere toplamda 120 satranççı katıldı. Turnuvaya Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Kulübü minik satranççılarından Can Baylav,İsmail Eren,Taha Temizer,Samet Şen,Emin Bilal Erbilici ve Murat Erbirici katıldı.
 

 

 

CAN BİRİNCİ OLDU
Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor`un minik dehası Can Baylav kendi kategorisinde birinci olmayı başardı.Minikler kategorisinde Baylav`ın ardından  Zeynep Sude Çıldır ikinci,Yusuf Demir ise  üçüncü oldu.Küçükler kategorisinde ise Kerem İlter birinci,Emre Çubukçu ikinci,Caner Boran ise üçüncü oldu.
Müsabakaların arından dereceye giren miniklere ödülleri, Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor yöneticilerinden Nuri Kaya ile Altın Çocuklar Kurumu yöneticilerinden Elif Baykal tarafından verildi. Organizasyonda emeği geçenlere plaketlerini Altın Çocuklar Kurumundan Burak Baykal verdi.Ayrıca turnuvayı tamamlayan tüm sporculara katılım sertifikası, çeşitli hediyeler dağıtıldı.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ