KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Minikler havuzdan çıkmıyor
Minikler havuzdan çıkmıyor
Salon Sporları
21 Aralık 2011 Çarşamba 13:36
  • 663
  • 0

Minikler havuzdan çıkmıyor

Gençlik Hizmetleri İl Müdürlüğü bünyesinde açılan Kış Yüzme Okulları’da çalışmalar bütün hızıyla devam ediyor. Cumartesi ve Pazar günleri 13.30 ile 14.30 saatleri arasında yapılan çalışmalarda minik sporcular yüzmenin inceliklerini öğreniyor

MİNİKLERE EĞİTİMLER DEVAM EDİYOR
İzmit Kapalı Yüzme Havuzunda yapılan eğitimler bütün hızıyla devam ediyor. Minikler Bay ve bayan öğrencilere Gençlik Hizmetleri İl Müdürlüğü bünyesinde açılan Kış yüzme eğitimleri cumartesi ve Pazar günleri veriliyor. Hafta sonu mesaisinde minik yüzücülere verilen yüzme eğitimlerini Fatih Paşalıoğlu, Ahmet Tekke, Nur Öncel ve Güneş Kutlu akademik bir yüzme eğitimi vererek, geleceğin yüzücülerini minik yaşlarında eğitiyor. Bir saatlik bir yüzme eğitimi sonrasında ise miniklerin mutlulukları gözlerinden okunuyor.

 

 

 

KAYITLARIMIZ SÜRÜYOR
İzmit Kapalı Yüzme Havuzu Amiri Necla Baran, “Gelecek için büyük bir çalışma içinde olduğunu ve Gençlik Hizmetleri İl Müdür Muzaffer Çintimar, göreve geldikten sonra büyük bir ilgi ile çalışmalarını yaptığını ve sporcu gelişimi için özverili bir çalışma yaptığını söyledi. Akademik eğitimciler tarafından cumartesi ve Pazar günleri miniklere verilen yüzme eğitimleri bütün hızıyla sürdüğünü dile getiren Baran, eğitimlerimize katılmak isteyenler gelip çocukları için kayıtlarını yaptırabilir. Temiz ve sağlığa uygun ortamda çalışmalarımız sürüyor. Eğitimlerimiz akademik olarak yapılıyor” dedi.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ