KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Özcan Mermer’e önemli görev
Özcan Mermer’e önemli görev
Salon Sporları
21 Ekim 2009 Çarşamba 13:25
  • 1901
  • 0

Özcan Mermer’e önemli görev

21-27 Eylül tarihleri arasında Türkiye’nin ilk defa katıldığı Avrupa Gençler Kick Boks Şampiyonası’na ilimizden Merkez Hakem Komitesi Üyesi Özcan Mermer katıldı.

Sporcularımızdan büyük başarı
Avrupa Gençler Şampiyonası Hırvatistan`ın Pula şehrinde yapıldı. Türk sporcular semi contect, layt contact, low kickli kick boks ve full contact branşlarında yarıştılar. 50 kg Bayanlar kategorisinde Teslime Can Avrupa Şampiyonu olurken, 67 kg Erkekler`de Şerif Yalçın ile +91 Kg Erkekler kategorisinde bir gümüş, 5 bronz madalya aldılar. Kick Boks Federasyon Başkanı Salim Kayıcı sporcularının motivasyonunu bizzat ringe inerek sağladı.


Hakemlere seminer verilecek

Kick Boks Federasyon Başkanı Salim Kayıcı şampiyona sonrası yaptığı açıklamada kick boks camiasının her geçen gün büyüdüğünü belirterek “Bu doğrultuda başarımız büyüyerek ülkemizi en iyi şekilde temsil etmenin huzurunu ve gururunu yaşıyoruz. Başarımız milletimize armağan olsun” dedi. Hakem olarak ilimizden Özcan Mermer ve Adıyaman`dan Sami Türk katılarak son hakemlik kurallarını ve değişikliklerini öğrenip ülkemizdeki diğer hakemlere seminer halinde bilgilendireceklerini dile getirdi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ