KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.6871 TL
  • 6.3796 TL
  • 7.0960 TL
Kocaeli Zirve
Özel sporcular madalya ile döndü
Özel sporcular madalya ile döndü
Salon Sporları
06 Kasım 2010 Cumartesi 14:23
  • 722
  • 0

Özel sporcular madalya ile döndü

Mersin’de düzenlenen Özel Sporcular Atletizm Türkiye Şampiyonası’na, İzmit Spor Dünyası Kulübü 45 atletle katıldı. Sporcularımız iki altın ve bir gümüş madalya kazanarak, ilimize gururla döndü.

DOKUZ KATEGORİDE
Türkiye Özel Sporcular Federasyonu Başkanlığı`nın Mersin`de dokuz farklı kategoride düzenlediği şampiyonaya, Gözde Özel Eğitim ve Rehabilitasyon, Yeşil Doğa Özel Eğitim ve Rehabilitasyon ile Birsev Özel Eğitim`den 45 atlet İzmit Spor Dünyası Kulübü adına katıldı.

 

550 SPORCU KATILDI
75 spor kulübünden 550 sporcunun yer aldığı Özel Sporcular Atletizm Türkiye Şampiyonası`nda, ilimizden İbrahim Yaşar 1500 m. genel klasmanda ve kendi yaş grubunda (15 yaş) Türkiye Şampiyonu, Mehmet ZAFER 1500 m. kendi yaş grubunda (19 yaş) Türkiye Şampiyonu ve Yeşim ÇELİK 400 m. Türkiye ikincisi oldu.

 

AYDIN`I ZİYARET ETTİLER
Özel Sporcular Atletizm Türkiye Şampiyonası`nda iki altın, bir gümüş madalya kazanan atletlerimiz Mersin`den ilimize döndüklerinde, organizasyona katılmalarında kendilerine yardımcı olan Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (KASKF) Başkanı Murat Aydın`ı makamında ziyaret ederek teşekkürlerini sundu.

 

BAŞARILARIN DEVAMINI DİLEDİ
Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Murat Aydın konuşmasında, özel sporcularımızın daha fazla ön plana çıkması gerektiğini vurguladı. Aydın, ilimize getirmiş oldukları şampiyonluktan ötürü antrenör ve sporcularımıza teşekkür ederek, başarılarının devamını diledi.
 

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ