KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7821 TL
  • 6.5692 TL
  • 7.3319 TL
Kocaeli Zirve
Papatya törenle hizmete girdi
Papatya törenle hizmete girdi
Salon Sporları
20 Eylül 2010 Pazartesi 13:07
  • 2740
  • 0

Papatya törenle hizmete girdi

Kocaeli Üniversitesi Beden Eğitimi Spor yüksek Okulu Rekreasyon bölümünden mezunu Pınar Savdert ile Körfez İlçenin sevilen simalarından Sevinç Kolaylı birlikte Papatya Bayan Sporla Sağlıklı Zayıflama Merkezi törenle hizmete soktu

Papatya spor merkezi açıldı
İzmit Karabaş Mahallesi Raif Orbay caddesi No 4  Ayşem Apartmanı Kat 2 de bulunan  Papatya Bayan Sporla Sağlıklı Zayıflama Merkezi düzenlenen sade bir törenle hizmete girdi. Kocaeli Üniversitesi Beden Eğitimi Spor yüksek Okulu Rekreasyon bölümünden mezun olan ve çeşitli spor tesislerinde görev yaptıktan sonra kendi işini kurmaya karar veren Pınar Savdert ile Körfez İlçenin sevilen simalarından Sevinç Kolaylı ile birlikte kurdukları Papatya Bayan Sporla Sağlıklı Zayıflama Merkezi büyük ilgi görüyor. Hafta sonları tüm bayanları uğrak yeri olmaya aday.

 

Kurdelayı Cumali Durmuş kesti
Papatya Bayan Sporla Sağlıklı Zayıflama Merkezi`nin açılış törenine MHP Kocaeli milletvekili Cumali Durmuş, MHP İl Başkanı Ruhi Çavdar, MHP İzmit İlçe Başkanı Aydın Ünlü, MHP Körfez İlçe eski Başkanı Zeki Gürsu. MHP il yönetim kurulu üyelerii Gürcan Kolay, Sporium Spor Tesisleri Genel Müdürü İsmi Karagöz, Sproium Spor tesisleri Müdürü Bilal Savdert ve çok sayıda davetli katıldı. Açılış kurdelesini milletvekili Cumalu Durmuş keserken hayırlı ve uğurlu olmasını temenni etti. Gelen bayan konuklar açılışta ücretsiz spor yapma imkanı buldu.

 

Uzman antrenörler görev yapıyor
Papatya Spor merkezinde zayıflamak isteyen bayanlara uzman antrenör nezaretinde kondisyon merkezinde yarım saat aletli egzersiz programı uygulanıyor. Şeker hastaları ve kilolu bayanlar için yürüyüş bandı sonrasında egzersiz aileleri ile çalışma, hamile bayanlar için plates  ile kontrollü sağlıklı spor  yapılması ayrıca  bayanlar formda kalmaları için spor yapmaları  sağlanıyor. Yarım saat süren antrenman sonrasında vatandaşlar dinlenme müzik ve televizyon izleyerek dinlenme imkanı buluyor. 

 

Sadece bayanlara açık
Papatya Spor merkezi sabah 09.00`dan gece21.00`e kadar vatandaşlara temiz ve hijyenik  ile klimalı ortamda hizmet veriyor. Tesisin yeri açılması nedeniyle vatandaşlara özel ücret ve abonelik sistemleri uygulanıyor. Tesislerde spor yapan her vatandaşa vücut analiz cihazında aylık ölçümler ve kontroller uygulanıyor. Tesislerde ayrıca bel ağrısı, bel fıtığı ve sırt ağrıları olanlar için formaları yakalamak için özel antrenman programı uygulanıyor.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ