KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.6502 TL
  • 6.3550 TL
  • 7.0801 TL
Kocaeli Zirve
Patenciler madalyaları topladı
Patenciler madalyaları topladı
Salon Sporları
13 Kasım 2012 Salı 11:12
  • 672
  • 0

Patenciler madalyaları topladı

Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor’lu buz patenciler, Ankara’da yapılan yeni sezonun ilk yarışması Cumhuriyet kupasından yedi derece elde etti

SEZONU AÇTILAR

Geçtiğimiz yıl Türkiye ikincisi olan Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Buz Patencileri 2012-2013 sezonun ilk yarışmalarına hafta sonu Ankara`da merhaba dedi. Buz Pateni Federasyonu tarafından düzenlenen Artistik Buz Pateni Cumhuriyet Kupası müsabakasına katılan mavi beyazlı buz patenciler bir çok dalda başarı elde etti.Antrenörler Rana Göçmen,Ece Ongül nezaretinde buz patenciler turnuvada,16 sporcuyla 8 ayrı kategoride yarıştı. 12 Kulüpten 62 sporcunun yer aldığı turnuvada Kağıtsporlu buz patenciler ise dört birincilik üç ikincilik elde etti.
 
25 MADALYA KAZANDILAR
Bu sezon müzesine 25 madalya ve kupa götüren usta patenciler Ankara`da kazandıkları yedi dereceyle bu sayıyı 32`ye çıkardı. Başkent Buz Salonu`nda ilk gün kısa, ikinci gün ise uzun program kayan buz patencilerden Özlem Dizmen minik bayanlarda, Anıl Çetınbaş Novıce baylarda, Giray Şenol Junıor baylarda, Ali Demirboğa ise Senıor baylarda şampiyon oldu. Ece Atabey Novice Bayanlarda, Mehmet Çakır Junıor baylarda, Birce Atabey ise Senıor Bayanlarda ikinci oldu. Müsabakaların ardından dereceye giren sporculara protokol tarafından madalyaları verildi. 
 

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ