KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Patenciler Palandöken yolcusu
Patenciler Palandöken yolcusu
Salon Sporları
20 Aralık 2011 Salı 13:34
  • 430
  • 0

Patenciler Palandöken yolcusu

Buz Pateni Federasyonunun 2011 yılı faaliyet programında yer alan ve 24 – 25 Aralık tarihlerinde Erzurum Buz Pistinde yapılacak olan Palandöken Kupası müsabakalarında Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor’lu Short Trackçılar hayli iddialı.

SEKİZ SPORCU KATILACAK
Hafta sonu Erzurum`da yapılacak müsabakalar öncesi hazırlıklarına ara vermeden devam eden Hız patenciler, Kocaeli Olimpik Buz Sporları Salonunda idmanlarını sürdürüyor. Şampiyonaya antrenör Cemre Cavdar yönetiminde, sekiz sporcusuyla katılacak olan mavi beyazlılar turnuvada hayli iddialı. Şampiyonaya mavi beyazlılar  Berk Yetişken,Gamze Altıntaş,Sezen Saraç,Ersel Argun,Serkan Sarıbaş,Ülkü Hatice Yıldırım,Esra Başaran ve Tuğçe Ilık ile katılacak.
 

 

 

 

DERECE BEKLİYORUZ
Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Short Track branş sorumlusu Ercüment Yıldırım,şampiyona öncesi yaptığı açıklamada Short Track ülkemizde yeni gelişmekte olan bir spor dalı, bu sporun gelişmesi için ülke geneline yaymaya çalışıyoruz. Kulüp olarakta her geçen gün sporcu sayımızı arttırıyoruz. Daha önce bu sporu izlememiş olanları bu sporu izlemeye davet ediyorum. İzleyici etkileyecek ve keyiflendirecek bir spor dalı. Erzurum`daki müsabakalarda da sporcularımızın her zaman olduğu gibi bir çok derece yapmasını bekliyoruz.”dedi.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ