Sibel Gönül
KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.6644 TL
  • 6.4069 TL
  • 7.4708 TL
Kocaeli Zirve
Rahmi Seymen Spor Şenliği sona erdi
Rahmi Seymen Spor Şenliği sona erdi
Salon Sporları
31 Aralık 2011 Cumartesi 14:16
  • 953
  • 0

Rahmi Seymen Spor Şenliği sona erdi

Darıca Seymen Koleji’nin organize ettiği Rahmi Seymen Spor Şenlikleri tamamlandı. Şenliklerde dereceye giren öğrencilere ödülleri 10 Ocak’ta düzenlenecek olan törenle verilecek

ÖDÜL TÖRENİ 10 OCAK`TA
Darıca Seymen Koleji bünyesinde düzenlenen Darıca,Gebze, Çayırova, Dilovası ilçelerinden 76 Okul 472 öğrencinin katılımı ile 26-29 Aralık 2011 tarihleri arasında gerçekleştirilen şenlik sona erdi.Masa Tenisi, Satranç ve Atletizm dallarında 472 öğrencinin mücadele ettiği yarışmada birinci gelenlerin ödülleri 10 Ocak tarihinde okulda düzenlenecek törenle kendilerine teslim edilecek. Şenliğin sona ermesinden sonra, dallarında dereceye giren öğrencilere ödülleri 10 Ocak 2012 Saat 14.00`de  Rahmi Seymen Konferans salonunda yapılacak törenle ödüller dağıtılacak.

 

 

TEŞEKKÜR ETTİ
Darıca Seymen Koleji Genel Müdürü Murat Kaya Spor Şenliği ile ilgili olarak yaptığı açıklamada “4 gün boyunca süren etkinlikte başta Darıca Kaymakamı Osman Ateş, Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, Darıca Emniyet Müdürü Süleyman Kaçmaz ve Darıca Milli Eğitim Müdürü Ali Öztosun ile Şube Müdürü Fuat Şahin`e bu şenlikte gösterdikleri alaka ve yardımlarına sonsuz teşekkürler” diyerek ayrıca Gebze, Çayırova, Dilovası, Belediye Başkanları ve Milli Eğitim Müdürlerine katkılarından dolayı ayrı ayrı teşekkürlerini iletti.
 

 

 

ATLETİZM (KROS)

KÜÇÜK KIZLAR (400 M)
1.AYSUN ELİŞ: 60.YIL İÖO
2.SELVİ KOÇ-DİLOVASI İÖO
3.AYNUR ADIGÜZEL: MEHMET ZEKİ OBDAN İÖO

 

 

KÜÇÜK ERKEKLER (400 M)
1.AKIN PEHLİVAN :YILDIRIM BEYAZIT İÖO
2.BERŞAN TUNÇ   :ULUS İÖO
3.SERHAT CELAL ÇOBAN :SÜREYYA YALÇIN İÖO
 

 

 

YILDIZ KIZLAR (800 M)
1.ÜMMÜGÜL YAZICI: ZAFER İÖO
2.ÖZLEM KIRMIZIYILDIZ: KEMAL ALİ GÜL İÖO
3.YETER ZURNACI: KEMAL ALİ GÜL İÖO
 

 

 

YILDIZ ERKEKLER (800 M)
1.İSMAİL DAVRU: MEHMET ZEKİ OBDAN İÖO
2.ORHAN DEMİRLER: SERVET ÇAMBOL İÖO
3.EYÜP AKÇAY: 100.YIL ATATÜRK İÖO
 

 

 

MASA TENİSİ

KÜÇÜK KIZLAR

1.EBRAR GÜMÜŞ:  İL GENEL MECLİS İÖO
2.HATİCE AVCI: İL GENEL MECLİS İÖO
3.SİMGE TOPAL: REYSAŞ İÖO

 

 

 

KÜÇÜK ERKEKLER
1.SABRİ GÜNAY-REYSAŞ İÖO
2.BURAK YALDIZ-KROMAN ÇELİK İÖO
3.EMRE DEMİR-ŞEKERPINAR İÖO

 

 

 

YILDIZ KIZLAR
     
1.NURBANU YILDIRIM: ORHANGAZİ İÖO
2.DAMLA ÖNAL: REYSAŞ İÖO
3.HATİCE YÖNEV: ULUS İÖO

 

 

 

YILDIZ ERKEKLER
1.EMİRCAN YILDIRIM: REYSAŞ İÖO
2.ÇAĞRI AYDIN: MEHMET ZEKİ OBDAN İÖO
3.SEÇKİN DEMİR: YUNUS EMRE İÖO

 

 

 

GENÇ KIZLAR
1.NİLAY YALÇINKAYA: GOSB TADIM JALE YÜCEL TEK.EML.   
2.EZGİ KARAHAN: Ş.İLHAN  KÜÇÜKSOLAK AL.
3.SİBEL AY: Ş.İLHAN  KARTAL AL.                                                                                    
 

 

 

GENÇ ERKEKLER
1.İRFAN KÖSE: ATATÜRK LİSESİ
2.TAHACAN ÇİFTÇİ: PAGEV EML.
3.BİLAL ERYILMAZ: FEVZİ ÇAKMAK LİSESİ

 

 

 

SATRANÇ

 

KÜÇÜKLER
1.EMRE AKAR: DARICA ASLAN ÇİMENTO İÖO
2.TOPRAK MERCAN: EŞREFBEY İÖO
3.MAKSUT PUNE: NAMIK KEMAL İÖO

 

 

 

YILDIZLAR

1.GÜVEN PEKDEMİR: İNÖNÜ İÖO
2.ÖZGÜR TUTÇU: İNÖNÜ İÖO
3.GÖKMEN KARAKAYA: ŞEKERPINAR İÖO
 
 
 

 

 

GENÇLER
1.EMRE ÖZEK: ÜLKÜ YALÇIN AL
2.TAYFUN KUŞ: GEBZE ATATÜRK LİSESİ
3.SEMİH SEYRAN: ŞEHİT İLHAN KÜÇÜKSOLAK AL                                                                                                       

 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter

KENT REHBERİ