KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7077 TL
  • 6.3054 TL
  • 7.1537 TL
Kocaeli Zirve
Ralli Kupası nefes kesecek
Ralli Kupası nefes kesecek
Salon Sporları
03 Aralık 2011 Cumartesi 13:16
  • 676
  • 0

Ralli Kupası nefes kesecek

Bonus Parkur Racing, 2010 Türkiye Ralli Gençler Birincisi Özen Özer ve tecrübeli co-pilotu Özen Yılmaz ile İstanbul Ralli Kupası’nda mücadele edecek.

ÖZEN ÖZER YARIŞACAK
2010 Türkiye Ralli Genç Pilotlar Birincisi Özen Özer, kupada Bonus Parkur Racing`in tecrübeli co-pilotu Özden Yılmaz ile yarışacak. Mitsubishi Lancer EvoIX ile mücadele edecek olan ikili, öncelikle İstanbul Ralli Gençler Birinciliği`ni kazanmak, ardından genel klasmanda üst sıralarda yer almak hedefi ile start alacak. 2011 sezonunu Türkiye Ralli Sınıf 3 Birincisi olarak tamamlayan Ercan Kazaz-Emire Cantürk ekibi de, kupanın 3 ayağına klasman dışı olarak 2012 sezonuna hazırlık amaçlı katılacak.


YARIŞMALAR İSTANBUL`DA SÜRECEK
İlk yarışta Mitsubishi Lancer EvoIX R4 ile mücadele edecek olan Kazaz-Cantürk ikilisi, kupanın diğer yarışlarında test amaçlı farklı otomobillerle start almayı hedefliyor. Antalya`da düzenlenen Türkiye Ralli Şampiyonası`nın son ayağı olan Hitit Rallisi`nde kariyerinde ilk kez genel klasman birinciliği yaşayan geçen yılın bayan co-pilotlar Türkiye birincisi Emire Cantürk, bu hafta sonu da 1 kapı numarası ile ilk sırada start almanın heyecanını yaşayacak.

 

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ