KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Sağlıkçılar “Bowling”de yarıştı
Sağlıkçılar “Bowling”de yarıştı
Salon Sporları
10 Kasım 2010 Çarşamba 14:04
  • 666
  • 0

Sağlıkçılar “Bowling”de yarıştı

İzmit Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi Sosyal Etkinlikler Komitesi, hastaneler arası “Bowling Turnuvası” düzenledi

AYIK VE ÂŞIK DÜZENLEDİ
Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi Sosyal Etkinlikler Komitesi adına Selda Ayık ve Neriman Âşık`ın organize ettiği turnuvaya, İzmit Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi, Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Dünya Göz Hastanesi ile Kocaeli Üniversitesi Hastanesi katıldı.

 

 

13 TAKIM MÜCADELE ETTİ
Cosmic Bowling Salonu`nda gerçekleştirilen yarışmada, 13 takım yarıştı. Doktor, hemşire ve sağlık çalışanlarının yer aldığı turnuvaya İzmit Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi 5 takımla, Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5 takımla, Kocaeli Üniversitesi 2 takımla, Dünya Göz hastanesi ise tek takımla katıldı.

 

 

EĞİTİM ARAŞTIRMA ŞAMPİYON
Toplamda 100`e yakın katılımcının yer aldığı turnuva, 2 seri halinde yapıldı. Oldukça çekişmeli geçen yarışmada Dr. Sarper Gürbüz`ün takım lideri olduğu Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi takımı, 1199 puanla turnuvayı birinci tamamladı. 1078 puanla İzmit Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi adına Kanarya takımı ikinci, 1037 puanla yine İzmit Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi adına Tehlike takımı üçüncü oldu.

 

 

 

KADIN DOĞUM 2 KUPA KAZANDI
Kocaeli Üniversitesi ise 1036 puanla dördüncülüğü elde etti. 2.`lik ve 3.`lük elde eden İzmit Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi, turnuvadan 2 kupayla ayrıldı. Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi birincilik kupası, diğer takımlar da teselli ödülü alabildi.

 

KUPALARI GÜRBÜZ TESLİM ETTİ
İzmit Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi adına 2. olan Kanarya grubu ve 3. olan Tehlike grubu kupalarını, Dr. Sarper Gürbüz`ün elinden aldı. Turnuvayı iki kupayla tamamlayan İzmit Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi çalışanları, sevinçlerini tüm yarışmacılarla paylaştı. İlki düzenlenen turnuvanın, geleneksel hale getirileceği öğrenildi.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ