KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.1454 TL
  • 6.8452 TL
  • 7.7628 TL
Kocaeli Zirve
Şamdan’da gövde gösterisi
Şamdan’da gövde gösterisi
Salon Sporları
06 Aralık 2011 Salı 11:30
  • 459
  • 0

Şamdan’da gövde gösterisi

Ekim ayında yapılan Kyu Kuşak sınavıyla bir üst kemere terfi eden Şamdanlı Karateciler, hafta sonu düzenlenen törenle diplomalarını aldılar.

Törene katılan Gebze Kaymakamı Salih Karabulut ilçemize kazandırdığı başarılardan dolayı Teknik Direktör Adnan Şamdan`ı tebrik etti


DİPLOMALAR DAĞITILDI
Gebze Şamdan Spor Kulübü`nde hafta sonu diploma heyecanı yaşandı. 2011 yılı son kemer sınavında başarılı olan 100 sporcu, İlçe protokolünün ve velilerin de yer aldığı törende diplomalarına kavuşurken, sporcular yaptıkları gösterilerle de izleyenleri büyülediler. Gebze Kaymakamı Salih Karabulut, İlçe Emniyet Müdürü Abdülkadir Demir, Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Murat Aydın ve İlçe Spor Müdürü Çetin Malkoç`da töreni izleyerek sporculara diplomalarını takdim etti.


KARABULUT`TAN KUTLAMA
Sporculara diplomalarını veren Kaymakam Salih Karabulut törende yaptığı konuşma da sporun önemine dikkat çekti. Karabulut, sporun uluslarası arenada Ülkemizi temsil etmenin en etkili yolu olduğunu belirterek, başarılı olan sporcuları tebrik etti. Spora her zaman destek verilmesi gerektiğini ifade eden Karabulut, Gebze`ye Ulusal ve Uluslarası arenada kazandırdığı başarılar nedeniyle Teknik Direktör Adnan Şamdan`ı tebrik etti ve çocuklarını bu başarılı Kulübe gönderdikleri için velilere teşekkür etti.


ŞAMPİYONLAR GELİYOR
Teknik direktör Adnan Şamdan ise diploma törenine katılımlarından dolayı  ilçe protokolüne teşekkür ederek, “Bizleri bu güzel günde yalnız bırakmadınız. Yıllardır ilçemizi en iyi şekilde temsil etmek için çalışıyoruz. Sporcularımızın aldıkları bu diplomalar onların sadece terfi etmelerini değil, onların fizik olarak, ruh olarak, bedenen, ahlaken de gelişimlerini gösteren birer belgedir. Geleceğin şampiyon adayı sporcularımın hepsini tebrik ediyorum.” Dedi. Konuşmaların ardından Şamdanlı sporcularımız hazırladıkları gösterileri sunarken, büyük beğeni topladılar. Daha sonra diplomalar ilçe protokolü tarafından öğrencilere takdim edildi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ