KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7100 TL
  • 6.4124 TL
  • 7.1215 TL
Kocaeli Zirve
Şamdan’ın gözü zirvede
Şamdan’ın gözü zirvede
Salon Sporları
27 Kasım 2010 Cumartesi 12:57
  • 639
  • 0

Şamdan’ın gözü zirvede

Gebze’nin Karate’de en başarılı kulüplerinden Şamdan Spor Kulübü, dün başlayan ve bugün sona erecek Türkiye Şampiyonası Seçmeleri ile Karate Ligi’nde oldukça iddialı

MADALYALARI TOPLAYACAK
Katıldığı her turnuvada elde ettiği derecelerle zirvede yer alan Gebze Şamdan Spor Kulübü, iki gün boyunca yapılacak seçmelerde ve Karate Ligi`nde zirveyi hedefliyor. Oldukça iddialı olan Şamdanlı sporcuların, birçok madalya kazanması bekleniyor.


KARATE LİGİ KARTEPE`DE

Baş Antrenör Adnan Şamdan nezaretinde hazırlıklarını tamamlayan Gebze Şamdan Spor kulübü, dün Adapazarı`nda gerçekleştirilen Türkiye Şampiyonası Seçmeleri`ne 12 sporcu ile katıldı. Bugün Kartepe`de düzenlenecek olan Karate Ligi`nde ise 40 Şamdan Spor Kulübü sporcusu derece yapmak için yarışacak.


KÖŞKER`E TEŞEKKÜR

Eski Milli Takım antrenörü ve Şamdan Spor Kulübü baş antrenörü Adnan Şamdan, bütün sporcularının derece yapacak kapasite olduklarını belirterek, “Sporcularımdan dereceler bekliyorum. Gebze`nin adını en iyi şekilde duyuracağız. Şampiyonada bize araç temininde bulunan Gebze Belediye Başkanı Sn. Adnan Köşker, yardımcısı Mehmet Külte ve Ulaşım Müdürü Metin Dinç`e desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ