KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7633 TL
  • 6.5625 TL
  • 7.3458 TL
Kocaeli Zirve
Şampiyonlar Dilovası'ndan
Şampiyonlar Dilovası'ndan
Salon Sporları
28 Kasım 2012 Çarşamba 15:56
  • 678
  • 0

Şampiyonlar Dilovası'ndan

Muaythai Federasyonu tarafından Antalya'da düzenlenen uluslararası turnuvada Kocaeli'ni temsilen dövüşen Dilovalı gençler altın madalya getirdi

ÜÇ DERECE

Muaythai Federasyonu tarafından Antalya Konyaaltı'nda düzenlenen 7th World O-Sport Championships uluslararası turnuvada derece yapan Dilovalı gençler Kocaeli'nin gururu oldular. O-sport dalında dövüşen Dilovası Belediyesporlu gençler 56 Kiloda Muammer Görü birinci olurken, 60 kiloda Rüstem Orhan ve 72 kiloda Ramazan Atmaca üçüncülüğü elde ettiler. Kocaeli bölgesini temsilen turnuvaya katılan dövüşcüler 9
ülkeden 300 sporcunun katıldığı müsabakalar sonrası elde ettikleri dereceleri Dilovası'n da sevinçle karşılandı.  
 
ŞAYİR DESTEK VERDİ
Dilovalı üç gencin sponsorluğunu yapan Şayir Mühendisliğin sahibi ve AK Parti Dilovası İlçe Yöneticisi Hamza Şayir'in düzenlediği basın toplantısında bir araya gelen gençler başta Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman ve spora olan desteklerinden dolayı işadamı Hamza Şayir'e teşekkür ettiler. Gençler Şayir'in destekleri ile turnuvaya katıldıklarını ve kendilerini havaalanına kadar götürerek uğurladığıklarını belirterek, "Umutsuzca katılacağımız turnuvada Hamza Şayir'in destekleri ile büyük moralle katıldık ve Kocaeli'ni Dilovası'nı en iyi şekilde temsil ettik."dediler.
 
GENÇLERİMİZ DESTEKLENMELİ
İşadamı Hamza Şayir'de "Kocaeli'ni temsilen turnuvaya katılan üç gencimiz bizlerin gururu olmuştur. Bu başarı diğer gençlerimize de örnek olur ve gençlerimizin spora yönlenmesine vesile olur. Tüm alanlarda sporun ve eğitiminde desteklenmesi lazım. Eğitime gönül veren birisi olarak bundan öncede bundan sonrada her zaman gençlerimizin eğitime ve spora yönelmesine vesile olmaya çalışacağım."dedi.
 
YAMAN ve ŞAYİR'E TEŞEKKÜR
Dilovası Belediyespor hocası Hasan Yıldız'da bir konuşma yaparak Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman'a ve İş adamı Hamza Şayir'de spora olan desteklerinden dolayı teşekkür ederken, amaçlarının ilerki yıllarda Dlovası'n dan daha çok milli sporcular yetiştirmek olduğunu söyledi. Genç sporcular düzenlenen yemek sonrası işadamı Hamza Şayir'e teşekkür plaketi verdiler. 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ