KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.1454 TL
  • 6.8452 TL
  • 7.7628 TL
Kocaeli Zirve
Şampiyonlardan özel ziyaret
Şampiyonlardan özel ziyaret
Salon Sporları
30 Kasım 2011 Çarşamba 13:07
  • 554
  • 0

Şampiyonlardan özel ziyaret

Hafta sonu yapılan Dünya Karate Şampiyonasında Türkiye’de ilk kez Dünya Şampiyonu olan Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor’lu bayan karateciler Başkan Fahrettin Kandemir’i ziyaret etti.

Türkiye`de ilk kez Dünya Şampiyonu olan Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor bayan Karatecileri tarihe geçti. Haziran ayında yapılan Avrupa Karate şampiyonasında puan farkıyla Avrupa Şampiyonluğunu kaçırarak, Avrupa ikincisi olan Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor son yapılan Dünya şampiyonasında Dünya Şampiyonu olarak başarısının tesadüf olmadığını tüm Dünya`ya kanıtladı. 23 Ülke arasında Dünya Şampiyonu olma başarısını gösteren mavi beyazlı kızlar Kocaeli ve Türkiye`nin ismini tüm Dünya`ya duyurdu.


ÇOK ÖZEL ZİYARET
Şampiyon bayan Karateciler şampiyona sonrası Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Kulüp Başkanı Fahrettin Kandemir`i ziyaret etti. Ziyarete Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor kulübü branş sorumlu yöneticileri Ramazan Kocabıyık, Ahmet Çelebi,Gençlik ve Spor Müdürü Mehmet Kesen,Antrenörler Timur Doğan,Mesut Kolaylı,karateciler Asunur Yıldırımer,Bahar Erşeker,Sena Bayram,
Tuba Yenen katıldı.


TARİH YAZIYORUZ
Şampiyona karateciler yaşadıklarını Başkan Fahrettin Kandemir`le paylaştılar. Başkan Fahrettin Kandemir şampiyon sporcuları bir kez daha tebrik ederek şunları söyledi.”Bu yıl adeta karatede devrim yaşıyoruz. Alt yapıdan yetişen sporcularımızla Avrupa ve Dünya arenasında kulübümüzün ve Türkiye`nin Karatede tarihini değiştiriyoruz. Bu bizi gerçekten çok mutlu ediyor.Hepinizi canı gönülden tebrik ediyorum.”dedi.Başkan Fahrettin Kandemir`de karatecilere şampiyonanın anısına fotoğraf ve çiçek hediye etti.

 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ