KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7500 TL
  • 6.4956 TL
  • 7.3104 TL
Kocaeli Zirve
Samuray’da heyecan dindi
Samuray’da heyecan dindi
Salon Sporları
14 Kasım 2010 Pazar 11:50
  • 985
  • 0

Samuray’da heyecan dindi

İlimizin Dünya Şampiyonu yetiştiren tek kulübü olan Samuray Spor, yeni karateciler yetiştirmeye devam ediyor. Önceki gün gerçekleştirilen imtihanda başarılı olan 15 sporcu, bir üst kuşağa terfi etti.

SAMURAY`DA TÖREN
Dünya Şampiyonu Haldun Alagaş ve dünya üçüncüsü İbrahim Elçin yetişmesinde büyük emeği bulunan Samuray Spor Kulübü, yeni karateciler yetiştirmeye devam ediyor. Karabaş Mahallesi Kuruçeşme Sokak`ta bulunan Samuray Spor Kulübü, Karate, Taekwon-Do ve Boks dalında 150`ye sporcu sporcusuyla spora hizmet veriyor. Antrenörler Halit Yoldaş ve Muzaffer Yoldaş nezaretinde, sporcular haftada üç gün antrenman yapıyor. Önceki gün karate dalında yapılan kuşak imtihanına 39 sporcudan 15`i katıldı. Bir üst kuşağa terfi eden sporcuların töreninde, amatör spora olan katkılarından ötürü İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan ile KASKF Başkanı Murat Aydın`a Samuray Spor Kulübü tarafından fahri siyah kuşak katılım belgesi verildi.


PROTOKOL İLGİ GÖSTERDİ

Samuray Spor Kulübü tarafından dört ayda bir organize edilen karate kuşak imtihan törenine, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, KASKF Başkanı Murat Aydın, Futbol İl Temsilcisi Mitat Ağa, HİF İl Temsilcisi Elman Demir, KASKF eski Başkanı Muammer Hazer, Derince Birlik Spor Kulübü Başkanı Cevat Aygün, Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şube Başkanı Vedat Yoldaş, sporcular ve velileri ile davetliler katıldı. Kuşak terfi töreninde, Samuray Spor Kulübü Başkanı Halit Yoldaş`ın yanı sıra yönetim kurulu üyeleri Metin Özgül, Birol Hoşgöl, Muhammet Candan, Halil Sever ve Veysel Özcan hazır bulundu. İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan`ın organizasyona 45 dakika sonra gelmesi nedeniyle, tören de geç başladı


MURAT AYDIN KONUŞTU

KASKF Başkanı Murat Aydın Samuray Spor Kulübü`ndeki konuşmasında şu sözlere yer verdi; “Amatör spora destek veren ve bizlerin her zaman yanında olan değerli İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan`a, siz veliler adına teşekkür ederim. Burada sizlerle beraber olduğu için çok mutluyum. Bundan sonra da amatör spora tüm çalışmalarına yardım edecektir. Törene bizleri davet eden Samuray Spor Kulübü yöneticilerine de teşekkür ediyorum. KASKF olarak yalnızca futbol değil tüm branşlara hizmet vermeyi sürdüreceğiz. İlimizde tüm spor branşlarının gerçekleştirilmesi için Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, İlçe belediyeleri ve kulüplerle çalışmalarımız sürüyor. Sporun ve sporcunun yanında olmaya devam edeceğiz. Hepinize sevgi ve saygılarımı sunarım”.

SAMURAY SPOR KULÜBÜ KARATE KUŞAK İMTİHANI SONUÇLARI

SARI KUŞAĞA TERFİ EDENLER
Ömer Kurtyemez
Sümeyye Yoldaş
Muratcan Aygün
Cansel Beyhan
Esra Yoldaş


TURUNCU KUŞAĞA TERFİ EDENLER

Rabia Şentürk
Halim Haliloğlu
Mert Gümüştaş
Melih Karakaş


MAVİ KUŞAĞA TERFİ EDENLER

Aleyna Tunç
Cemre Karaca


KAHVERENGİ KUŞAĞA TERFİ EDENLER

Demet Karaca
Yahya Lafçı
İlknur Acun
Şeyma Bıçakçı
Pembe Türkmen
Vedat TEKİN
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ