KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.1454 TL
  • 6.8452 TL
  • 7.7628 TL
Kocaeli Zirve
SHÇEK’te ıstakalar konuştu
SHÇEK’te ıstakalar konuştu
Salon Sporları
03 Aralık 2011 Cumartesi 13:26
  • 736
  • 0

SHÇEK’te ıstakalar konuştu

İlimizde, ihtiyacı olan vatandaşlara hizmet veren SHÇEK’e bağlı, Bakım Rehabilitasyon Merkezi’nde düzenlenen bilardo turnuvasında, geçtiğimiz final maçıyla son buldu

İKİ GÜN SÜRDÜ
Kocaeli Bakım ve Rehabilitasyon merkezinde gerçekleştirilen ve beş gün süren turnuvaya yirmi kişi katıldı. Katılımcıların, rehabilitasyon merkezi personeli ve hastalardan oluştuğu turnuva, geçtiğimiz oynanan final karşılaşmasıyla son buldu.  Hastane personeli ve hastaların kaynaşmasını amaçlayan turnuva, renkli görüntülere sahne olurken, rehabilitasyon merkezi sakinleri etkinlikten memnun kaldıklarını ve böyle sosyal aktivitelerin her zaman yapılmasını istediklerini belirttiler. Turnuva sırasında arkadaşlarına alkışlarıyla destek olan rehabilitasyon merkezi sakinleri, personelle aralarındaki diyalogun böyle aktivitelerle daha sağlamlaştığını dile getirdi.


EN TEKNİK SPORCU

Tekerlekli sandalyesiyle turnuvaya katılan ve takım arkadaşı Davut Balaban`la beraber turnuva üçüncüsü olan Erol Balcı, aynı zamanda turnuvanın en teknik sporcusu seçildi. Bilardo masasında harikalar yaratan Erol Balcı gazetecilere, yeteneklerini sergiledi. Turnuvada geçtiğimiz Cuma günü oynanan final karşılaşmasında Müdür Yardımcısı Hüseyin Yılmaz ve Davut Gündüz ekibi ikinci olurken, rakipleri Müdür Yardımcısı Ali Osman Tok ve Onur Tepeli ikilisi, isimlerini birinciliğe yazdırdılar. Birinci ve ikinci olan takımlar hastane personelinden olurken üçüncü olan ekip hastane sakinlerinden Erol Balcı ve Davut Balaban ikilisi oldu.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ