KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Spor yapmak ayrıcalık
Spor yapmak ayrıcalık
Salon Sporları
01 Aralık 2011 Perşembe 14:48
  • 601
  • 0

Spor yapmak ayrıcalık

Çayırova Belediyesi tarafından geçtiğimiz eğitim öğretim döneminde okullara verilen bebe stat malzemeleri beden eğitimi derslerinin yanı sıra antrenman ve hazırlık çalışmalarında kullanılıyor.

MALZEMELER HAZIR
Her yıl okullara yapılan spor malzemesi desteği ile okullardaki sporu canlı tutmayı ve yeni sporcular yetiştirmeyi hedefleyen bir anlayışla çalışmalarını yürüten Çayırova Belediyesi, sağladığı spor malzemesi desteği ile öğrencilere eğlenceli atletizm alanında eğitim imkanı da sunuyor. 2010-2011 yılı eğitim öğretim dönemi içerisinde okullara yapılan spor malzemesi desteğinin yanı sıra bebe stat malzemesi desteğinde de bulunarak okulların futbol, basketbol, voleybol, masa tenisi gibi branşların yanı sıra atletizme dayalı da eğitim verebilmesini sağlayan belediye, başlayan 2011-2012 eğitim öğretim dönemi içerisinde de yine okulların malzeme ihtiyacını karşılayacak.


YETENEKLER KEŞFEDİLİYOR
Beden eğitimi derslerinde, antrenmanlarda ve hazırlık çalışmalarında kullanılan ve özellikle öğrencilerin eğlenerek eğitim almalarını sağlayan bebe stat malzemeleri atletizmin üç temelini oluşturuyor. Koşu, atma ve atlama gibi faaliyetlerin bütününü kapsayan bebe stat malzemeleri öğrencilerin oynama, eğlenme ve neşelenme ihtiyaçlarını da karşılıyor. Kendi yeteneklerini bebe stat malzemeleri ile yaptıkları eğitimlerde keşfeden çocuklar özellikle Çayırova Koşusu ile ilçede önemli bir rol alan atletizm sporunun da hazırlık aşamasından geçiyor.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ