KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7372 TL
  • 6.3027 TL
  • 7.1361 TL
Kocaeli Zirve
Su altında şampiyonlar belli oldu
Su altında şampiyonlar belli oldu
Salon Sporları
19 Aralık 2011 Pazartesi 13:02
  • 666
  • 0

Su altında şampiyonlar belli oldu

Önceki gün İzmit Kapalı Yüzme Havuzu’nda Sualtı Hokeyi Ligi’nde şampiyonları belirleyecek maçlar oynandı. Oynanan maçlar sonrasında gençlerde birinci Yarımcaspor olurken, bayanlar ve büyükler kategorisinde Denizyıldızları kupaya uzandı

DENİZ YILDIZLARI ESTİ
İzmit Kapalı Yüzme Havuzu`nda son yedi karşılaşmasının oynandığı Sualtı Hokeyi Ligi, yapılan ödül töreniyle son buldu. Üç kategoriden oluşan lige damgasını Deniz Yıldızları Spor Kulübü vurdu. Bayanlar ve Büyük Erkekler kategorisinde şampiyonluğa uzanan Deniz Yıldızları, Genç Erkekler kategorisini ikinci olarak tamamladı.

 

 

PROTOKOL İLGİ GÖSTERDİ
Oynanan heyecanlı müsabakaların ardından ödül töreni yapıldı. Dereceye giren takımları, protokol de yalnız bırakmadı. Büyük erkeklerde birinci ve genç erkeklerde ikinci olan Deniz yıldızları`nın kupasını Gençlik Hizmetleri Şube Müdürü Avni Yıldırım verirken, bayanlarda birinci ve ikinci olan takıma ise kupalarını TSSF Koordinatörü Oğuz Aydın verdi.
 

 

 

KAVAZ KUPA VERDİ
Büyük erkeklerde ikinci olan Yarımcaspor`a kupasını TSSF Kocaeli İl Temsilcisi Celal Kavaz takdim ederken, şampiyon Denizyıldızları takımı kupasını Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu (TSSF) Başkanı Yardımcısı Dr. Şahin Üzen`in elinden aldı. Genç erkekler ve büyük erkeklerde üçüncü olan Kocaeli Sualtı Sporları Kulübü kupalarını kulüp başkanlarından aldı.
 

 

 

KOCAELİ SU SPORLARINDA LİDER
Türkiye Sualtı Sporları Federasyon (TSSF) Başkan Yardımcısı Dr. Şahin Üzen, ödül töreninden önce yaptığı konuşmada, Kocaeli`nin su ve sualtı sporlarında çok büyük gelişme kaydettiğini, Türkiye`de sayılı iller arasında bulunduğunu belirtti. Konuşmasına, takımlara verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ederek devam eden Üzen, Federasyon olarak ellerinden geleni yaptıklarını belirtti.
 

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ