KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7372 TL
  • 6.3027 TL
  • 7.1361 TL
Kocaeli Zirve
Sultanlar, koç gibi
Sultanlar, koç gibi
Salon Sporları
14 Ekim 2009 Çarşamba 14:27
  • 771
  • 0

Sultanlar, koç gibi

İlimizi Deplasmanlı Bayanlar Voleybol 2. Liginde temsil edecek Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Bayan voleybol takımı pazar günü kendi saha ve seyircisi önünde oynayacağı sezonun ilk müsabakasında Koç İlköğretim Okulu’nu konuk edecek.

Her gün tek antrenman
Aroma Deplasmanlı Bayanlar Voleybol 2. Ligi`nde ilimizi temsil edecek olan Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Bayan Voleybol takımı pazar günü Koç İlköğretim Okulu Spor Kulübü oynayacağı sezonun ilk müsabakasına teknik sorumlusu Nahit Yenigün nezaretinde  Hasan Gemici Spor Salonu`nda sürdürüyor. Tükriye Kupası maçlarında çok güçlü ekiplerle karşılaşan ve elenen Kağıtspor Bayan Voleybol takımı, bir günlük izin sonrasında önceki gün Hasan Gemici Spor Salonu`nda tek antrenman yaparak, lige hazırlıklarını sürdürdü. Haftanın ilk antrenmanında sporcuların oldukça hırslı ve azimli oldukları gözlendi.


Genç kadroya sahibiz

Geçen sezon güçlü kadrosuyla Play-Off grubuna yükselmeyi başaran ve bu yıl genç bir ekiple centilmence mücadele edecek olan Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Kulübü Bayan Voleybol takımı grubunda güçlü takımlarla mücadele edecek. Çift devreli lig esasına göre oynanacak olan müsabakalar bu hafta sonu oynanacak olan karşılaşmalarla start alacak. İlimizi temsil eden Kağıtsporlu sultanlar, grubundaki en genç kadrolarından birine sahip.


Galibiyet hedefleniyor
Kağıtsporlu sultanlar, önceki günkü  antrenmana tam kadro katıldı. Büşra Sarısoy, Senem Durmuş Balık, Şeyma Kaya, Gözde Sungur, Deniz Arslan, Duygu Koca, Gizem Aş, Melek Çolak, İrem Başaran, Hande Korkut, Damla Darıcıoğlu, Gülşah Çelikağa, Zuhal Ünlü Duygu Gürkan ve Ebru Ören`in katıldığı antrenman smaç, blok çalışması ve file üstünde top çalışmasıyla tamamlandı.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ