KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7633 TL
  • 6.5625 TL
  • 7.3458 TL
Kocaeli Zirve
Sultanlar salona indi
Sultanlar salona indi
Salon Sporları
15 Eylül 2010 Çarşamba 12:36
  • 1000
  • 0

Sultanlar salona indi

Türkiye Deplasmanlı Bayanlar Basketbol 2. Ligi’nde mücadele edecek olan Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor, sezon başı hazırlıklarına Atatürk Spor Salonu’nda başladı

Antrenmanlar erken saatlerde yapılıyor
Geçen sezon Deplasmanlı Bayanlar Basketbol Birinci Ligi`nden düşen ve 2010-2011 sezonunda Deplasmanlı Bayanlar Basketbol 2. Ligi`nde mücadele edecek olan Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Bayan Basketbol takımı yeni sezon öncesinde sporcu seçmeleri tamamladı.  Atatürk Spor Salonu`nda antrenör Mert Köprücü tarafından yoğun tempoda çalışmalara başlayan mavi beyazlılar ligde genç bir ekiple mücadele etmeye hazırlanıyor. Önceki gün yapılan antrenmana izinli olan Esra Bayrak katılmazken, ayağından menüsküs ameliyatı olan Karşıyaka Koleji`nden Yeşim Şentürklü antrenmanlara başladı.


Kadro belli oldu çalışmalar başladı

Beş gün süren seçmelerde Adana AGİAD takımından Ceyda Domaç, İÜSBK ve Karşıyaka Koleji`nden Halime Uykan ve eski oyuncuları Buğçe Nehir ve Damla Kum,  Karşıyaka Koleji`nden Yeşim Şentürklü, Simge Gizdem, Simay Kutlu, Gizem Okyar ve  Pelin Coşkun ile anlaşma sağlanırken, Fenerbahçe`den Ceren Sarper, Beşiktaş takımından Aysun Akova, Galatasaray takımından Esra Bayrak ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi`nden Kübra Karagöz ile anlaşma sağlandı. Önceki gün yapılan ilk antrenmanda gribal enfeksiyon hastalığı bulunan Ceyda Domaç katılmadı.


Atalı genç bir ekiple yola devam

Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Bayan Basketbol takımı sorumlu yöneticisi Levent Atalı, ligde genç bir ekiple mücadele edeceklerini dile getirdi. Atalı, “Bu yıl kısıtlı bütçeyle Deplasmanlı Bayanlar Basketbol 2. Ligi`nde mücadele edeceğiz. Geçen sezonki kadromuzda tüm basketbolcular çeşitli kulüplere gitti. Bu yıl genç bir ekiple ligde centilmence mücadele edeceğiz. Amacımız bayan basketbol sporunun yaşatmaktır.  Mert Köprücü hocamızla anlaştıktan sonra ilk etapta seçmelerde beğendiğimiz 4 sporcuyu kadromuza katıp birkaç takviye edip yeni sezon öncesinde kendi tesislerimizde çalışmalara hız vereceğiz” dedi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ