KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Sultanlardan 4 etap çalışması
Sultanlardan 4 etap çalışması
Salon Sporları
07 Ekim 2009 Çarşamba 13:28
  • 1011
  • 0

Sultanlardan 4 etap çalışması

İlimizi Deplasmanlı Bayanlar Voleybol 2. Liginde temsil edecek Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Bayan voleybol takımı 4 Etap çalışmalarını yoğun tempoda sürdürüyor.

Her gün tek antrenman
Hasan Gemici spor salonunda 4. etap çalışmaları için antrenör Nahit Yenigün ve yardımcısı Çzağlar Küçükbaycan nezaretinde günde tek antrenman yaparak lige hazırlanıyor. Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor bayanlar Hasan Gemici spor salonunda 15.30 ile 17.30 arasında topla çalışmaların sürdürüyor. Dün yapılan antrenmanı Voleybol Şube sorumlusu Levent Atalı takip edip sporcularla sohbet etti.

İlk hazırlık maçına çıkıyorlar
Aroma Deplasmanlı Bayanlar Voleybol2. Ligi A g rubunda ilimizi temsil eden Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor geçen yıl yaptığı flaş transferlerle adından söz ederken play-off grubuna yükselme başarısı gösterdi. Bu yıl genç bir ekiple ligde mücadele etmek için çalışmalara hız veren Büyükşehir Kağıtspor, 2. etap çalışmaları için 20 gün Baltürk Otel`de kamp yaptıktan sonra erdi.

Hedef; gençlere yer vermek
Takımda Senem Durmuş Balık, Şeyma Kaya, Gözde Sungur, Deniz Arslan, Duygu Koca, Gizem Aş, Melek Çolak, İrem Başaran, Hande Korkut, Damla Darıcıoğlu, Gülşah Çelikağa, Zuhal Ünlü, Büşra Sarısoy ve Ebru Ören yer alıyor. Derya Karabulut, İller Bankası`na; Duygu Gürkan ise Bursa DSİ Nilüferspor`a transfer oldu. Tülay Kıcık, Tuğba Eruysal, Çiğdem Çarklı ve Gülnar Avcı ile yönetim yollarını ayırdı. 
Vedat TEKİN
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ