KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Süper raketler ilimizde
Süper raketler ilimizde
Salon Sporları
04 Aralık 2011 Pazar 14:19
  • 875
  • 0

Süper raketler ilimizde

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu tarafından organize edilen ve Türkiye’nin en başarılı 15 erkek ile 16 bayan Masa Tenisi takımının katıldığı Türkiye Süper Lig maçları önceki gün Hasan Gemici Spor Salonu’nda yapılan maçlar ile başladı

PROTOKOL İLGİ GÖSTERDİ
Türkiye  Masa Tenisi Federasyonu 2011-2012 yılı faaliyet programında yer alan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Masa Tenisi İl Temsilciliği ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen Türkiye`nin en başarılı 15 erkek ile 16 bayan masa tenisi takımının katıldığı Türkiye  Masa Tenisi Süper Lig  2. Etap maçları hafta sonu Kocaeli Hasan Gemici Spor Salonunda yapılan maçlar ile başladı. Bayanlarda ilimizin temsil eden Kocaeli Büyükşehir belediye Kağıtspor önceki gün Ankara Tarımsporu 4-0 yenmeyi başardı. Masa Tenisi maçlarını. Kocaeli büyükşehir Belediye başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimer, Şube Müdürleri Erdal Emil ve Avni Yıldırım, KASKF Başkanı Murat Aydın, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Spor Şube Müdürü Mehmet kesen, Masa Tenisi İl temsilcisi Çetin Buğdacı ve davetliler maçı takip ettiler. Bayanlarda Kocaeli büyükşehir Belediye Kağıtspor Masa Tenisinden  Tunay Coşkun, İrina Hoza ve Zoya Nabikova ilk gün maçlarını rahatça kazandı.


KAĞITSPORLU BAYANLYAR İLK MAÇINI KAZANDI
Türkiye Masa Tenisi Süper Lig 2. Etap maçlarında bayanlarda Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor ev sahipliği yaparken, İstanbul`dan Fenerbahçe, İstanbul BYŞ BLD, Adana Çukurova Üniversitesi, Eskişehirden Çağfen koleji ve Anadolu Üniversetisi, Ankara`dan Tigen, Tarım, Ankara BYŞ BLD, İzmir BYŞ BLD, Bursa`dan DSİ Nilüfer, Bursa İl Özel İdare, ve Bursa BYŞ BLD ile Hakkari Gençlikspor takımları katıldı. Türkiye Masa Tenisi Süper Lig 2. Etap maçlarında erkeklerde, İstanbul`dan BYŞ BLD, Beşiktaş, TED Kolejliler, Fenerbahçe, İstanbul Kupası tenis Kulübü, Bahçelievler Akpınarve Anafen koleji, Kocaeli Sarkusyan, Adana Masa tenisi İhtisas, Bursa`dan Tofaş ve Agrigreen, Ankara`dan BYŞ BLD ve Çankaya Üniversitesi. Yalova Belediye Gençlik ile zonguldan Özel İdare takımları yer alırken kıyasıya mücadele oldu. Bazı maçlar rahat geçerken bazı maçlar kıran kırana geçti. Maçlarda  çeşitli illerden gelen 24 hakem gece geç saatlere kadar maçları başarıyla yönetirken toplam 9 masada maçlar oynandı.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ