KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Taekwon-Docular’dan Ayaz’a ziyaret
Taekwon-Docular’dan  Ayaz’a ziyaret
Salon Sporları
15 Aralık 2010 Çarşamba 12:30
  • 842
  • 0

Taekwon-Docular’dan Ayaz’a ziyaret

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz’ın özel konukları vardı. Taekwon-Do öğrencilerine Ayaz hediye vererek başarılarının devamını istedi

20 sporcu hazır bulundu
Kocaeli Spor Adamları Gençlik Kulübü ve Başiskele Halk Eğitim Merkezi işbirliğinde Yeşilkent ve Altınkent Mahalleleri`nde çalışma yapan Tekvando Sporu öğrencileri Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz`ı makamında ziyaret etti. Antrenör Alaattin Çiftçioğlu ile velilerinde katıldığı ziyarette başkan Ayaz`la tanışma imkânı bulan 20 genç sporsunun heyecanı gözlerinden okunuyordu.


Ayaz hediye verdi

Makamda gerçekleşen ziyarette Başkan Ayaz küçük sporcuları kapıda karşıladı. Yapılan sohbette sporun önemine vurgu yapan Ayaz,  Özellikle genç yaşta bu sporlara başlamanın ileride büyük başarıların temelini oluşturacağını söyledi.  Sporu ve sporcuyu her zaman desteklediklerini söyleyen başkan Ayaz daha sonra gençlere çeşitli hediyeler takdim etti.


Çiftçioğlu teşekkür etti

Antrenör Alaattin Çiftçioğlu da konuşmasında 5 ay önce faaliyete geçen Taekwon-Do çalışmalarının büyük ilgi gördüğüne dikkat çekerek, önümüzdeki hafta 24-25 Aralık tarihleri arasında gerçekleşecek kuşak terfi sınavına Başkan Hüseyin Ayaz`ı davet etti. Kısa süren ziyaretin ardından genç Taekwon-Docular Başiskele Belediyesi`ne ait kütüphaneyi de ziyaret etti.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ