KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7372 TL
  • 6.3027 TL
  • 7.1361 TL
Kocaeli Zirve
Yelkencilerden teşekkür
Yelkencilerden teşekkür
Salon Sporları
13 Aralık 2011 Salı 12:01
  • 2355
  • 0

Yelkencilerden teşekkür

Yelken Federasyonu tarafından düzenlenen 2011 Yılının En Başarılı sporcuları ödül töreninde, Yelken sporuna verdiği destek ve katkılardan dolayı Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’na teşekkür plaketi verdi.

ÖDÜLÜ KESEN ALDI
Türkiye Yelken Federasyonu tarafından 2011 Yılının En Başarılı Yelken Sporcuları düzenlenen törenle ödüllendirildi. İstanbul Ataköy olimpiyat Evinde gerçekleşen ödül töreninde Türkiye Yelken Federasyonu tarafından Yelken sporuna verdiği destek ve katkılardan dolayı Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu`na plaket takdim edildi. Başkan İbrahim Karaosmanoğlu`nun yoğun programı nedeniyle katılamadığı törene başkanı temsilen Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürü Mehmet Kesen Katıldı.

 

 

TÖRENE MEHMET KESEN KATILDI
Türkiye Yelken Federasyonu yönetim kurulu üyelerinden plaketi alan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürü Mehmet Kesen,”Sayın Başkanımız İbrahim Karaosmanoğlu`da bu muhteşem gecede aranızda olmak isterdi. Ancak yoğun çalışma temposu nedeniyle bu programa katılamadı. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi olarak amatör branşlara verdiğimiz destek ve yardım hiçbir zaman kesilmeyecektir. Başkanımızın her zaman dile getirdiği gibi Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Amatör sporun her zaman hizmetindedir.”dedi.
 

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ