KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.6502 TL
  • 6.3550 TL
  • 7.0801 TL
Kocaeli Zirve
Yelkencilerden teşekkür plaketi
Yelkencilerden teşekkür plaketi
Salon Sporları
29 Kasım 2010 Pazartesi 13:46
  • 680
  • 0

Yelkencilerden teşekkür plaketi

İbrahim Karaosmanoğlu’nu ziyaret eden yelken kulübü yöneticileri, desteklerinden dolayı başkana teşekkür plaketi sundu

DÖRT İLÇEDEN GELDİLER
Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Yarımca, Karamürsel, Derince ve Gölcük`te faaliyet gösteren yelken kulüplerinin yöneticilerini kabul etti. Ziyaretçiler, Büyükşehir`in malzeme yardımı ve desteklerinden dolayı Karaosmanoğlu`na teşekkür ederek bir plaket sundu.


KULÜPLERDEN ZİYARET

Yelken kulüplerinin ziyaretinde Yarımca Yelken Kulübü Başkanı Recep İlgin, Karamürsel Yelken Kulübü Başkanı Ahmet Özer, Derince Yelken Kulübü Başkanı Metin Bağrışen, Gölcük Yelken Kulübü Başkanı Av. Muzaffer Aktaş ile Yelken İl Temsilcisi Göksel Teoman hazır bulundu. Kulüp yöneticilerine Kent Konseyi Başkanı Ali Ufuk Yaşar da eşlik etti. 


BAŞKAN`A TEŞEKKÜR ETTİLER

Ziyaretin başlangıcında Teoman ile kulüp başkanları, Kocaeli`nde yelkencilik sporuna sunduğu katkı nedeniyle Başkan Karaosmanoğlu`na bir plaket takdim etti. Kulüp yöneticileri, amatör spor kulüplerine yapılan malzeme yardımlarının kendileri için önemli olduğunu belirtti.


ÖDÜL TÖRENİ 18 ARALIK`TA

Yelken sporunu çok sevdiğini söyleyen Başkan Karaosmanoğlu, ‘`Çocuklarımızı yelken sporunu yaparken görünce gönlüm açılıyor. Yelkenciler denize gönül vermiş insanlar olduğu için çevreyi de temiz tutuyorlar`` dedi. Başkan Karaosmanoğlu, yelkencilik gibi amatör sporların tabana yayılmasını arzu ettiklerini de söyledi. Yelken kulüplerinin başkanları, ziyaretin sonunda Başkan Karaosmanoğlu`nu 18 Aralık Cumartesi günü Sekapark Otel`de yapılacak olan ve son 1 yıl içinde Kocaeli`ndeki yarışmalarda başarılı olan sporcularla kulüplerinin ödüllendirileceği törene davet etti.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ