KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.9021 TL
  • 6.6535 TL
  • 7.4709 TL
Kocaeli Zirve
Yeni yaşlarını, ringde kutladılar
Yeni yaşlarını, ringde kutladılar
Salon Sporları
26 Aralık 2012 Çarşamba 13:53
  • 518
  • 0

Yeni yaşlarını, ringde kutladılar

2012 Londra olimpiyatlarında ülkemizi temsil eden Kağıtspor’un Dünyaca ünlü iki boksörü Fatih Keleş ve Selçuk Eker yeni yaşlarını Türkiye şampiyonasında kutladı

YAŞ PASTA KESİLDİ

Boks Federasyonu tarafından Muğla`da yapılan ve 15 kulüpten 100 sporcunun katılımıyla gerçekleşen Türkiye Kulüpler arası Boks Şampiyonasında Kağıtspor`lu boksörler fırtına gibi esti. Şampiyonaya dokuz sıklette katılan ve dokuz sıklette de derece elde eden mavi beyazlı boksörler takım halinde ise Fenerbahçe`nin ardından Türkiye ikincisi oldu. Dünyaca ünlü iki boksör,şampiyonanın hemen ardından arkadaşlarının otelde hazırladığı sürpriz doğum günü kutlamasına katıldılar. 
 
AYNI GÜNDE DOĞDULAR
2012 Londra olimpiyatlarında ülkemizi başarıyla temsil eden iki ünlü boksör sürpriz doğum günü karşısında şaşırırken duygu dolu anlar yaşadılar. Aynı tarihlerde doğan Fatih Keleş 23 yaşına, Selçuk Eker 21 ise yaşına bastı. Kağıtspor Boks Antrenörleri Ali Çelikiz, Cihan Başaran, Serkan Bal ve Recep Özkar`ın da yer aldığı doğum gününde yeni yaşlarına giren boksörleri arkadaşları tek tek tebrik etti. Şampiyonada ise Fatih Keleş şampiyon, Selçuk Eker ise Türkiye üçüncüsü olmuştu. 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ