KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8603 TL
  • 6.5681 TL
  • 7.3457 TL
Kocaeli Zirve
Yıldırım’a özel konuklar
Yıldırım’a özel konuklar
Salon Sporları
26 Kasım 2012 Pazartesi 16:26
  • 854
  • 0

Yıldırım’a özel konuklar

Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, İzmir Çiğli’de düzenlenen 2. Uluslar arası Open Taekwondo şampiyonasında büyük bir başarıya imza attı

FIRTINA GİBİ ESTİLER

Karamürsel Belediye Spor Taekwondo Takımı İzmir`de düzenlenen “Çiğli Belediyesi 2. Uluslararası İzmir Open Turnuvası`nda” büyük bir başarı elde etti. Karamürsel Belediye Spor Kulübü Taekwondo Takımı Turnuvaya  Aslı Parmak, Açelya Çelik, Berat Taşçı, Aleyna Yılmaz ve Ayşenur Güven` den oluşan 5 kişilik bir ekiple katıldı.Değişik kategorilerden sporcuların kıyasıya mücadele ettiği turnuvada, Karamürsel Belediye Spor Kulübüne bağlı taekwondo takımından Aslı Parmak 55 kiloda 1.`lik , Açelya Çelik  47 kiloda  3.`lük derecesi elde etti.
 
BAŞARIYA KARŞILIK ALTIN
Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Belediye Spor Kulübü Taekwondo takımını makamında kabul etti. Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım; “sportif başarılara önem veriyoruz ve gençlerimizi spora teşvik ediyoruz bu çalışmaların sonunda da böylesine güzel başarıları görmek bizi mutlu ediyor” dedi.Başkan Yıldırım,  Taekwondo Takımı Antrenörü İsa Gündağ` ı ve sporcuları elde ettikleri başarılardan dolayı tebrik etti ve sporculardan Aslı Parmak ile Açelya Çelik`e altın hediye etti.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ