KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.9021 TL
  • 6.6535 TL
  • 7.4709 TL
Kocaeli Zirve
Yıldırım’dan teakwondoculara ödül
Yıldırım’dan teakwondoculara ödül
Salon Sporları
18 Aralık 2012 Salı 15:24
  • 529
  • 0

Yıldırım’dan teakwondoculara ödül

Yıldırım, 1. Esjim Teakwondo Şampiyonası’nda takım halinde bay, bayan ve bay-bayan klasmanlarında birincilik elde eden Karamürsel teakwondo takımı sporcularını ödüllendirdi

AİLELER DE KATILDI

Eskişehir de düzenlenen İller Arası Puanlı Teakwondo Ligi 1. Esjim Teakwondo Şampiyonası`na katılan Karamürsel Belediye Spor Kulübü`ne bağlı teakwondo takımı sporcuları ilçeye döndü. Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım dereceye giren sporcuları ödüllendirildi. Karamürsel Belediye Spor Salonu`nda gerçekleştirilen ödül törenine Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, belediye başkan yardımcısı Ali Karacan, basın yayın ve halkla ilişkiler müdürü Bilgutay Bağdat, teakwondo takımı antrenörü İsa Gündağ, sporcular ve aileleri katıldı. 
 
SPORCULARI TEBRİK ETTİ
Sporcuları ve ailelerini tebrik eden İsmail Yıldırım “Karamürsel Belediyesine yakışır bir mücadele vererek ilçemizin ve ilimizin adını düzenlenen tüm ulusal müsabakalarda başarıyla duyurdunuz. Sizleri büyük başarılarınızdan dolayı tebrik ederim” dedi. Karamürsel Belediyesi Spor Kulübü`ne bağlı teakwondo takımının sporcuları ve aileleri kendilerine imkan sunulduğu için başkan Yıldırım ve takım antrenörü İsa Gündağ`a teşekkür etti.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ