KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.2775 TL
  • 5.9531 TL
  • 6.7618 TL
Kocaeli Zirve
 “Her bölgede gençlik merkezleri yapacağız”
 “Her bölgede gençlik merkezleri yapacağız”
Sektör
Nabi Yazıcı
11 Şubat 2019 Pazartesi 23:05
  • 457
  • 0

 “Her bölgede gençlik merkezleri yapacağız”

AK Parti Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt, Seçim Koordinasyon Merkezi tarafından hazırlanan program kapsamında AK Parti Körfez İlçe Başkanı Ramazan Tuna, MHP Körfez İlçe Başkanı Zeki Gürsu ve ilçe yöneticileri ile birlikte Türk Eğitim-Sen Körfez Şubesini ziyaret etti.

Körfez Şube Başkanı Halim Bayar’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen ziyarette sendika yöneticileri, üyeleri ve okul müdürleri de hazır bulundu. Ziyarette açılış konuşmasını yapan Şube Başkanı Halim Bayar’ın akabinde ilçe başkanları birer selamlama konuşması yaptılar.

İlçe başkanları konuşmalarında Cumhur İttifakı’nın önemine değinerek ülkenin bekası için aynı yolda yürüdüklerinin ortak mesajını verdi. Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Tahir Büyükakın ile birlikte yeni ve çok güzel projelere imza atacaklarını söyleyen AK Parti Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt, “Biz kentimize yapılan hizmetlerin devamı için desteklerinizi istiyoruz. Tecrübemiz ile yapacağımız çalışmalarla ilçemizi, şehrimizi daha güzel yarınlara taşıyacağız” dedi.

"HER BÖLGEYE GENÇLİK MERKEZİ"

İlimtepe yolundan, kent meydanına ve gençlik merkezlerine hayata geçirecekleri projeleri sendika üyelerine anlatan Söğüt “Her bölgede gençlik merkezleri yapacağız. Bu merkezlerde gençlerimiz boş vakitlerini, dolu uğraşlar ile değerlendirecekler. Gençler bizlerin geleceği, eğitimini verdiğiniz gençlerimizin vakitlerini daha kıymetli geçirecekleri o mekânlara ihtiyaçları var. Biz inşallah önümüzdeki dönem gençlerimizin o ihtiyaçlarına da cevap vermiş olacağız” dedi.

 

 

 

DİĞER HABERLER

 “Ağrılılar Derneği  tarafsızdır”

 “Ağrılılar Derneği  tarafsızdır”

HDP Körfez Belediyesi eş Başkan adayı ve birinci sıra meclis üyesi adayı İbrahim Ergin, seçime kendi adaylarıyla katılmaya karar aldıkları Körfez’de, ziyarette bulundukları Körfez Ağrılılar Derneği’nin hedef haline getirilmek istendiğini ifade ederek, “Hiçbir gurup ve ya STK’nın desteğini alarak sahaya inmedik. Biz toplumun her kesiminin oylarına talipli olacağız. Körfez Ağrılılar Derneği ziyaretimizi kabul eden STK’ lardan birisi. Bu demokratik cesareti gösteren derneğin eleştirilmesine anlam veremiyorum” dedi.

20 günde 2 zorlu ameliyatla hayata tutundu

20 günde 2 zorlu ameliyatla hayata tutundu

Kütahya’da safra kesesi taşını aldırmak için ameliyat olan 65 yaşındaki hasta, yapılan tetkikler sonrasında safra kesesi kanseri olduğunu öğrendi. Vakit kaybetmeden tekrar acil ameliyat olması gerektiğini öğrenen hasta, bu kez de VM Medical Park Kocaeli Hastanesi’nde göreve yeni başlayan, genel cerrah Op. Dr. Faruk Özkul’a başvurdu. Hasta 3.5 saat süren zorlu ameliyat sonrasında hem tümörden hem de karnındaki iltihaptan kurtuldu.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter

KENT REHBERİ