KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8316 TL
  • 6.5108 TL
  • 7.5663 TL
Kocaeli Zirve
Ellibeş, Muhtarlar Derneği’ni ziyaret etti
 Ellibeş, Muhtarlar Derneği’ni ziyaret etti
Sektör
12 Temmuz 2019 Cuma 12:43
  • 1047
  • 0

Ellibeş, Muhtarlar Derneği’ni ziyaret etti

AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şube Başkanı İbrahim Efe’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

MUHTARLARDAN SICAK İLGİ

 

AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, her hafta olduğu gibi bu hafta da İzmit İlçe Başkanlığının perşembe günü gerçekleşen saha çalışmalarına katıldı. Esnaf ziyaretleri ve halk sohbetlerinin yanı sıra İzmit programında Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şube Başkanı İbrahim Efe’ye de hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. AK Parti İl Başkan Yardımcıları Alper Doğan, İbrahim Gürsel, İbrahim Elgin ile AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney ve İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı’nın da hazır bulunduğu ziyarete il ve ilçe yöneticilerinden de kalabalık bir katılım oldu. İzmit Belediyesi AK Parti Meclis Üyesi ve eski başkanı Vedat Yoldaş da ziyarete katılan isimler arasındaydı.

 

BEN DE MUHTAR ÇOCUĞUYUM

 

Ellibeş ve beraberindekileri yeni yönetim kurulu üyeleriyle birlikte tam kadro karşılayan Efe güzel, seviyeli bir seçim dönemini geride bıraktıklarını belirterek, “Muhtar arkadaşlarımızın teveccühü ile bu görev bize verildi. Layıkıyla yerine getirmeye çalışacağız” dedi. AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, muhtarların hak ettikleri değeri AK Parti döneminde göremeye başladığını hatırlatarak, “Muhtarlarımız halkımıza hizmette biz siyasilerin uç beyleri gibidir. Halka direkt temas halinde olan muhtarlarımız hem onurlu hem de zor bir görevi yerine getiriyorlar. Muhtarların neler yaşadığını, bu görevin zorluğunu bir muhtar çocuğu olarak ben çok iyi biliyorum. AK Parti olarak, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da muhtarlarımızın, dolayısıyla halkımıza en güzel hizmetlerin sunulması için yapılacak her türlü çalışmanın yanında olacağız” dedi.

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ