KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.6502 TL
  • 6.3550 TL
  • 7.0801 TL
Kocaeli Zirve
KRK, sizi şımartacak
 KRK, sizi şımartacak
Sektör
19 Kasım 2012 Pazartesi 17:02
  • 1119
  • 0

KRK, sizi şımartacak

KRK Kuaför, deneyimi ve başarısı ile Kocaeli’ndeki hem erkekleri hem de kadınları şaşırtmaya devam ediyor
Karabaş Mahallesi, Cebesoy Sokak No: 15/A İzmit adresinde hizmet vermeye devam eden KRK Kuaför,  hijyenik ortamı ve özel bakımı ile erkeklerin ve kadınların gözdesi oluyor. Kübra Koç ve Raşit Keskin ortaklığında hizmet veren KRK`de hem erkekler hem de bayanlar istedikleri rahatlığı ve bakımı burada bulabilecek.
 
ÖZEL HİSSEDECEKSİNİZ
1 buçuk yıl önce hizmete giren KTK Kuaför`de alanında uzman ve deneyim kazanmış 10 kişi çalışıyor.  KRK`de size sunulan bakım ve hizmetle kendinizi özel hissedeceksiniz. Burada bayan bölümünde özenle yapılan bakımlar arasında cilt bakımı, vücut bakımı, çatlak ve selülit bakımı, lazer ve masaj yer alıyor.
 
MARKALARLA…
Bununla birlikte saç tasarımları, profesyonel makyajlar, takma kirpikler, manikür ve pedikür ve istediğiniz birçok şeyi burada bulabilirsiniz. Dünyada ve Türkiye`den marka olan ve girdiği laboratuvar deneylerinde başarıyla çıkan uzman markalarla çalışan KRK`de müşteri memnuniyeti ise ön planda tutuluyor.
 
KİLOLARA SON
Öte yandan kalıcı ve sağlıklı kilo vermek isteyen bayanlar için KRK`de Top Jen TeriPoller adıyla bölgesel incelmeye yardımcı olan bir teknoloji ile kadınlar korkulu rüyası olan kilolarından kurtulabiliyor.  5 günde 1 kez olmak üzere 35 dakikalık toplam 10 seansla kadınlar hiç kurtulamayacaklarını sandıkları bölgesel kilolarından kurtulacak.
 
İLK SEANSTA FARK
İl seansla gözle görülebilecek bir fark oluşturduğunu kaydeden Kübra Koç, “Bölgesel incelmede ilk seansta kadınlar kendilerindeki farklı kendileri görebiliyor. Isı yoluyla yağları eritiyor. Eritme yaptığı için böbrekleri yormuyor” zayıflamak isteyenlere çağrı yaptı.
 
MASAJLA YORGUNLUĞU UNUTUN
Bakımın yanında rahatlamak isterseniz yine KRK Kuaför size cevap verebiliyor. 1 saatlik masaj seansları ile haftanın yorgunluğunu unutabilirsiniz. Müzik ve profesyonel bir masör eşliğinde kendinizi daha da sağlıklı hissedebilirsiniz.
 
ERKEKLERİN İLGİ ODAĞI
Bayan kuaförün aynında ise erkekleri için olan kısımda yer alıyor. Burada da alanında uzman bir kadro ile erkeklerin istedikleri saç, sakal, yıkama, cilt bakımı, manikür, pedikür ve istenilen hizmetleri alabiliyor. 20 metrekare alanıyla aynı anda 6 kişiye hizmet verebilen KRK, moda olan yeni kesimlerle erkeklerin ilgi odağı oluyor.
 

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ