KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.2775 TL
  • 5.9531 TL
  • 6.7618 TL
Kocaeli Zirve
19 yaşında ki kızın üzerine yürüdü
19 yaşında ki kızın üzerine yürüdü
Sektör
09 Şubat 2019 Cumartesi 13:50
  • 4227
  • 0

19 yaşında ki kızın üzerine yürüdü

Kocaeli’de bir minibüs şoförü kendisini düğmeye basmasına rağmen durak indirmediği için ‘aptal’ diyen 19 yaşındaki genç kızın üzerine yürüdü.

19 yaşındaki Ezgi Soydaş dün öğleden sonra bindiği otobüste ineceği yere yaklaşınca da kapıya yakın başka bir yolcudan düğmeye basmasını istedi. Düğmeye basılmasına rağmen şoför durmayınca genç kız öne doğru ilerledi. Şoföre kapıyı neden açmadığını sordu. Şoför genç kıza sözlü olarak inme talebini iletmediğini söyledi. Bunun üzerine genç kız düğmeye bastığını söyledi. Yaşanan kısa tartışma sonrasında şoföre ‘aptal’ dedikten sonra genç kız araçtan indi. Şoför karşısındakinin genç bir kız olduğunu unuttu ve tartışmaya başladı. Gen kızın ‘aptal’ demesine sinirlenen şoför; “Sana terbiye verenin Allah belasını versin”, “Geri zekalı” ifadeleriyle hakaret etti.

Şoförle tartışmasını kameraya çeken ve “Siz benim terbiyemi, ailemi sorgulayamazsınız” diyen Soydaş yaşadıklarını şu ifadelerle anlattı; “İnmem gereken durakta şoför durmadı. Dönüp tekrar bastım. Düğmeye basmasını istediğim kişi ‘ben bastım, şoför durmadı’ dedi. Öne doğru gidip kapıyı neden açmadığını sordum. Yanlışlıkla olduğunu düşündüm. ‘İnmek istediğini söyleseydin’ dedi. Ben de düğmenin amacı ‘inmek istiyorum’ demektir dedim. Şoför bana bağırmaya başladı. Ben de ‘aptal ya’ deyip otobüsten indim. Şoför üstüme yürüdü. Şoförden şikayetçi olacağım.”

 

DİĞER HABERLER

 “Ağrılılar Derneği  tarafsızdır”

 “Ağrılılar Derneği  tarafsızdır”

HDP Körfez Belediyesi eş Başkan adayı ve birinci sıra meclis üyesi adayı İbrahim Ergin, seçime kendi adaylarıyla katılmaya karar aldıkları Körfez’de, ziyarette bulundukları Körfez Ağrılılar Derneği’nin hedef haline getirilmek istendiğini ifade ederek, “Hiçbir gurup ve ya STK’nın desteğini alarak sahaya inmedik. Biz toplumun her kesiminin oylarına talipli olacağız. Körfez Ağrılılar Derneği ziyaretimizi kabul eden STK’ lardan birisi. Bu demokratik cesareti gösteren derneğin eleştirilmesine anlam veremiyorum” dedi.

20 günde 2 zorlu ameliyatla hayata tutundu

20 günde 2 zorlu ameliyatla hayata tutundu

Kütahya’da safra kesesi taşını aldırmak için ameliyat olan 65 yaşındaki hasta, yapılan tetkikler sonrasında safra kesesi kanseri olduğunu öğrendi. Vakit kaybetmeden tekrar acil ameliyat olması gerektiğini öğrenen hasta, bu kez de VM Medical Park Kocaeli Hastanesi’nde göreve yeni başlayan, genel cerrah Op. Dr. Faruk Özkul’a başvurdu. Hasta 3.5 saat süren zorlu ameliyat sonrasında hem tümörden hem de karnındaki iltihaptan kurtuldu.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter

KENT REHBERİ