KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7633 TL
  • 6.5625 TL
  • 7.3458 TL
Kocaeli Zirve
1970 yılından bu yana Gürkan Turizm
1970 yılından bu yana Gürkan Turizm
Sektör
19 Kasım 2012 Pazartesi 15:56
  • 1138
  • 0

1970 yılından bu yana Gürkan Turizm

Gürkan Turizm İzmit’te 4 dönüme yakın arazi içerisinde kurulmuş merkezi ve 450/500 e yakın deneyimli personeli ile hizmet veriyor.

MİSYON,VİZYON ve KALİTE POLİTİKASI

 
MİSYONUMUZ:
Müşterilerimizin beklenti ve isteklerine, en uygun çözümler geliştirerek yenilikçi ve kaliteli hizmet sunmak
Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygılı olmak
Çalışanımızın moral ve motivasyon değerlerini arttırmak
Çevresel ve sosyal sorumlulukların gereklerini yerine getirmek
Sektörel bazda markalaşma sağlamak
 
VİZYONUMUZ:
Koşulsuz şartsız müşteri memnuniyeti
Sürekli yenilikçi hizmet anlayışı sürdürmek
Değişen yaşam şartlarına uyum sağlamak
Sektör bazında hizmete çağdaş bir anlayış katmak
 
KALİTE POLİTİKAMIZ:
Müşterilerimizin huzurlu ve konforlu bir yolculuk gerçekleştirmeleri için tüm teknik ve kişisel donanımları mevcut bulundurmak
Tercih sebebi olmada lider olmak için kaliteyi sürekli üst seviyelere çıkarmak.
 
HİZMETLERİMİZ:
Personel Taşımacılığı
Şehirlerarası Yolcu Taşımacılığı
Seminer, Bayi Toplantıları, Sportif Etkinlikler ve Özel Turlar
Özel Transfer Hizmetleri
 
 
PERSONEL TAŞIMACILIĞI:
Firmamızın ana faaliyet konusu Personel Taşımacılığı ve Şehirlerarası yolcu taşımacılığı olup 1970 yılından bu yana elde ettiği bilgi birikimi ve deneyimli uzman kadrosu ile hizmet vermektedir.
Bugün 10000`i aşkın personel, 150 nin üzerinde servis aracımız ile güvenle taşınmaktadır. Gürkan Turizm gururla taşıdığı bu güveni üç temel prensip üzerine inşa etmiştir. 
 

GÜVENLİK, KONFOR, DAKİKLİK


GÜVENLİK:
Araçlarımızda taşıdığımız her birey, olası kazalara karşı, Trafik ve Kasko sigortalarının yanında, Ferdi Kaza Koltuk Sigortası güvencesi altındadır
1. Tüm araçlarımız imms sigorta kapsamındadır.
2. Tecrübeli ve deneyimli adaylar arasından seçilen araç sürücülerimizde, yol bilgisi, deneyim gibi şartlar aranır ve bu konularda düzenli eğitime tabi tutulurlar.
3. Tüm araçlarımızın rutin bakım ve kontrolleri şirketimize ait bakım ve kontrol istasyonlarında düzenli olarak yapılmaktadır.
4. Araç sürücülerinin ilkyardım bilgilerini taze tutmak adına özel eğitimciler tarafından ilkyardım dersleri verilmektedir.
5. Araçlarımızın sürat limitleri özel araç takip sistemleri ile kontrol edilmekte ve olası bir hatada anlık uyarılmaktadır.
6. Araçlarımızda mevsim ve yol durumuna göre uygun kışın kar ve buz lastikleri, yazın mevsimlik lastikler kullanılmakta, kullanılmasını sürekli kılmak için uzman personeller tarafından takibi yapılmaktadır.
 
KONFOR:
Taşıdığımız varlığın önce insan olduğu bilinci ile konfor seviyemizi her zaman en üst seviyede tutmak için teknolojinin getirdiği tüm yenilikleri takip etmekteyiz. Filomuzu genç tutmak için çaba sarf etmekteyiz. Araç içi döşemelerden, Sınırsız ikram seçeneklerine; koltuk arkası TV den, günümüzün olmasa olmazı Wıreless sistemini kadar tüm araçlarımızda sağlama gayretleri içerisindeyiz.
 
DAKİKLİK:
Uzman araç sürücülerimiz ile müşterilerimizin zamanında varış noktasında olmalarını sağlamaktayız.
 

ŞEHİRLERARASI YOLCU TAŞIMACILIĞI

 
1963 yılında İzmit`in köylerine BMC marka kamyonlarla yolcu taşımacılığına başlayan Gürkan Turizm,  bugün ulaştığı noktada, hizmet düzeyi, müşteri memnuniyeti ile Kocaeli`nde önemli ve erişilmesi zor kalite seviyesine ulaştı. İlk yıllarda İzmit`in Çakırlar, Fethiye ve Kuyulu köylerine yolcu taşıyan şirketimiz, günden güne gelişti ve büyüdü. 
Gürkan Turizm, ilk otobüs taşımacılığına 1970 yılında 62 model Man otobüsü 302 Mercedes`e çevirerek başladı. Bundan bir müddet sonra bir otobüs daha alınarak, Gürkan Turizmin temelleri atılmış oldu. Günümüze kadar süren hizmet yolculuğumuz, filomuza her geçen gün yeni araçlar ekleyerek geleceğe sağlam ve güvenle taşınmaktadır.
 
Günümüzde Kandıra-İzmit, Kandıra İstanbul arasında günde 5000 ‘e ulaşan yolcusuna her yarım saatte bir Harem Ve Esenler seferleri ile hizmet vermektedir.
 
Servis hizmetinde olduğu gibi yolcu taşımacılığında da konforu elden bırakmayan Gürkan Turizm İkramından teknolojik yeniliklere kadar tüm güzellikleri yolcularına sunmaktadır.
 

SEMİNER, BAYİ TOPLANTILARI, ÖZEL ETKİNLİK VE ÖZEL TURLAR

 
 Şehir içi ve şehirler arası, gezi ve transferlerinizi dikkatli ve eksiksiz olarak organize edebilecek bir alt yapı ile hizmet vermekteyiz.. Anlık değişiklikler için daha önceden önlemlerimizi aldığımızdan sürprizlere hazırlıklıyızdır.
Havalimanı - Otel ve Havalimanı- Şirket transfer hizmetleriniz 4 - 8- 17 -27-29 ve 46 kişilik, 0-3 yaş gruplarındaki araçlarla, konusunda uzman sürücüler tarafından gerçekleştirilmektedir.
Seminer, Bayi toplantıları Özel etkinlikler, Geziler, Düğün, merasim gibi organizasyonlarınız için yine 4 - 8- 17, 27-29 ve 46 kişilik, 0-3 yaş gruplarındaki araçlarla, konusunda uzman sürücüler ile gerçekleştirilmektedir. 
Mutlaka ihtiyacınıza ve bütçenize uygun bir Gürkan Turizm aracımız mevcuttur.
 
ÖZEL TRANSFER HİZMETLERİ:
Yabancı müşteri ve ziyaretçilerin havaalanı / otel / işletme ziyaretleri,
 
Üst yönetim için talep edilen kendi aracına şoför, işletme ziyaretleri, karşılama,    uğurlama, toplantılara ve organizasyonlara ulaşımlar,
Mesaiye kalan veya işi gereği mesai öncesi erken gelmesi gereken çalışanlar,
Müşteri / Yabancı misafir karşılama, akşam yemek organizasyonları gibi aklınıza gelebilecek tüm transferler için, tam donanımlı araçlarımız ve eğitimli personellerimiz ile hizmet vermekteyiz.
 
ARAÇ TAKİP SİSTEMİ:
Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek amacıyla teknolojik alanda yaptığımız bir yatırım olan Araç Takip Sistemi`ne uzun süre önce geçmiş bulunmaktayız.
Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda internet ortamında araçlar hakkında geçmiş ve güncel bilgi ve istatistikleri excell formatında veya uydu görüntüsü ile raporlayabiliriz.
 
Raporlardan Bazı Örnekler:
Araçların Durum Raporları(Aracın son durumu, konumu)
Günlük/Aylık özet rapor
Yol Raporu (Aracın hangi güzergâhı takip ettiği)
Hız Raporu(Aracın servis süresince kaç km hız yaptığı)
Kontak bilgisi raporu
 
EĞİTİM:
Yolcu taşımacılığı ve personel taşımacılığında en önemli unsur Can Güvenliğidir. Bu doğrultu da işe alacağımız personele oryantasyon eğitimlerinden ziyade güvenli sürüş kurallarına riayet etmesi, trafik ve hız kurallarına ve güzergahlara uyması otokontrolü elinde tutabilmesi, araç iç ve dış temizliğine önem vermesi gibi konularda bilgi ve eğitimler verilmektedir. Çevre bilincini artırıcı faaliyetler, teröre karşı bireysel önlemler adına Terörle Mücadele Ekiplerinin yardımıyla zaman zaman kısa ama önemli toplantılar gerçekleştirilmektedir.
 
Eğitim içeriklerimizde;
 
Güvenli Sürüş Eğitimi,
Psikoteknik Sürücülük testi,
Oryantasyon ve işe uyum sağlama,
Problemle başa çıkma teknikleri,
Yangın Eğitimi,
Terörle mücadelede bireysel önlemler,
İlk yardım eğitimi  .
 Gibi olmasa olmaz eğitimler verilmektedir.
 
Gürkan Turizm Nakliyat San.Tic.Ltd.Şti.
Adres. Yeşilova Mah. Elzem Sok: No:22 İzmit /KOCAELİ
Telefon: 0262 325 72 57 – 58 -93
Faks: 262 331 70 60 E-mail: info@gurkanturizm.com.tr
Web: www.gurkanturizm.com.tr
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ