KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.2775 TL
  • 5.9531 TL
  • 6.7618 TL
Kocaeli Zirve
4 muhtar aday olmuyor
4 muhtar aday olmuyor
Sektör
Nabi Yazıcı
09 Şubat 2019 Cumartesi 20:28
  • 1001
  • 0

4 muhtar aday olmuyor

Körfez’de yer alan 36 mahalle muhtarından 4’ünün 31 Mart yerel seçimlerinde aday olmayacakları öğrenildi.

Alınan bilgilere göre Körfez Şirinyalı Muhtarı Mert Aşçı, Kirazlıyalı Mahalle Muhtarı Salim Günay, Karayakuplu Mahallesi Muhtarı Ali Korucuoğlu, Yavuz Sultan Selim Mahallesi Muhtarı Bayram Parlak yeniden adaylıklarını açıklamayacaklar. Son anda bir değişiklik olmaması halinde 36 mahalleden 32 mahalle muhtarı yeniden adaylığını koyacak ve rakipleri ile sandıkta mücadele edecekler.

DİĞER HABERLER

 “Ağrılılar Derneği  tarafsızdır”

 “Ağrılılar Derneği  tarafsızdır”

HDP Körfez Belediyesi eş Başkan adayı ve birinci sıra meclis üyesi adayı İbrahim Ergin, seçime kendi adaylarıyla katılmaya karar aldıkları Körfez’de, ziyarette bulundukları Körfez Ağrılılar Derneği’nin hedef haline getirilmek istendiğini ifade ederek, “Hiçbir gurup ve ya STK’nın desteğini alarak sahaya inmedik. Biz toplumun her kesiminin oylarına talipli olacağız. Körfez Ağrılılar Derneği ziyaretimizi kabul eden STK’ lardan birisi. Bu demokratik cesareti gösteren derneğin eleştirilmesine anlam veremiyorum” dedi.

20 günde 2 zorlu ameliyatla hayata tutundu

20 günde 2 zorlu ameliyatla hayata tutundu

Kütahya’da safra kesesi taşını aldırmak için ameliyat olan 65 yaşındaki hasta, yapılan tetkikler sonrasında safra kesesi kanseri olduğunu öğrendi. Vakit kaybetmeden tekrar acil ameliyat olması gerektiğini öğrenen hasta, bu kez de VM Medical Park Kocaeli Hastanesi’nde göreve yeni başlayan, genel cerrah Op. Dr. Faruk Özkul’a başvurdu. Hasta 3.5 saat süren zorlu ameliyat sonrasında hem tümörden hem de karnındaki iltihaptan kurtuldu.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter

KENT REHBERİ