Sibel Gönül
KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.4823 TL
  • 6.2239 TL
  • 7.2797 TL
Kocaeli Zirve
Kocaelispor’da durmak yok
Kocaelispor’da durmak yok
Kocaelispor
19 Ağustos 2010 Perşembe 15:19
  • 1609
  • 0

Kocaelispor’da durmak yok

Spor Toto 2. Lig’de ilimizi temsil edecek olan Kocaelispor, yaptığı tek çalışmayla Şanlıurfa maçının hazırlıklarını sürdürdü. KEV Sefa Sirmen Tesisleri’ndeki antrenman hafif tempoda geçti

Futbolcular eksiksiz katıldı
Kocaelispor`da maddi sorunlar yaşanırken, bütün olumsuzluklara rağmen yeşil siyahlı futbolcular yine ağır bir çalışma yaparak. Lig hazırlıklarına devam etti. Kocaelispor`da akşamki çalışmalara Kaptan Serdar Topraktepe, Cem Sinan Vergül, Bilal Turgut, Metin Erol, Serkan Demirkol, Muhammet Rıza Altıntaş, Orhan Alemdar, Uğur Yasan, Uğur Durmuş, Uğur Daşdemir, Damir Yüksel, Yunus İlgen, Ali Bayraktar, Baha Yıldırım, Özkan Aksoy, Hakan Uluçay, Onur Türk, Onur Alkan, Gökhan Meral, Samet Katanalp, Ahmet Kutluer, Yaser Çakır, Anıl Erdebil, Bilal Çalışkan, Aydın Yıldırım ve Ali Cansun dün akşam ki çalışmalara katılan isimler oldu. Kocaelispor`da hafif sakatlığı bulunan Ensar Çetikaya önceki akşamki çalışmalarını takımdan ayrı masör Ali Arslan tarafından yaptırıldı. İzinli olan Kaptan Serdar Topraktepe çalışmalara katılmadı.


Dar alan çabukluk

Kocaelispor`un lig hazırlıklarına ara vermeden devam ediyor. Lig heyecanına bürünen Kocaelispor, ligde maç oynama taktiği ile hazırlıklarını sürdürüyor. KEV Sefa Sirmen Tesisleri`nde yapılan tek çalışma ile hazırlıklarını sürdüren temsilcimiz Kaptan Serdar Topraktepe dışında tam kadro ile hazırlıklarını sürdüren yeşil siyahlı futbolcular çalışmalarına düz koşu, açma germe ve 5x2 çalışmaları yaparak sürdürdü. Dar alan çalışmaları, Çabukluk ve yan top çalışmaları ile hazırlıklarını sürdüren, yeşil siyahlı futbolcular, ikiye iki adam adama çalışmalar, ardından çabuklu ve şut çalışmaları yapıldı. Antrenmanın son kısmında ise defansif olarak devamlılık ve çabukluluk çalışmaları yapıldı. Dörtlü hücüm ve dörtlü defans oyunu ile çalışmalar tamamlandı.


Ali ve Aydın eksiklerini gideriyor

Kocaelispor`a geçen hafta başında gelen tecrübeli futbolcu Aydın Yıldırım, çalışmalarına aralıksız olarak devam ediyor. Aydın Yıldırım ve Ali Cansun önceki akşam Yaşar Oğuz ile birlikte çalışmalarına devam etti. Çalışmalarına düz koşular ile başlayan ve ardından çabukluk ve kuvvete dayalı çalışmalar yapan tecrübeli savunma oyuncusu Aydın Yıldırım ve tecrübeli forvet Ali Cansun en kısa zamanda kamp yapan futbolcuların durumuna gelmek için büyük bir çaba sarf ediyor. Tecrübeli futbolcu günde çift çalışma yaparak hazır duruma gelmeye çalışıyor.


Kaleciler ayrı çalıştı

Kocaelispor`un TFF 2.Lig`inin ilk haftası yaklaştıkça, çalışmalar ağırlaşmaya başladı. 29 Ağustos`da deplasmanda oynanacak olan Şanlıurfaspor maçının hazırlıklarını sürdüren yeşil siyahlıların kalecileri Metin Erol, Serkan Demirol ve takıma yeni katılan Muhammet Rıza Altıntaş, kaleci antrenörü Metin Gençer, tarafından takımdan ayrı olarak çalışmalarını sürdürdü. Kocaelispor`un file bekçileri Metin Erol, Serkan Demirol, Muhammet Rıza Altıntaş çalışmalarını top kontrolü yan top çalışması seken top çalışmaları yaparak hazırlıklarını sürdürdü.

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum
default photo
Yazan: 41 avm çalışanı

Ben oranın çalışanlarından birisiyim. Sesimizi duyurun lütfen paramıza zamda vermiyorlar çalışmazsak tazminatsız kocayacağız

0 Beğendim
0 Beğenmedim
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter

KENT REHBERİ