KOCAELİ 13° Kocaeli Hava Durumu
  • 5.3887 TL
  • 6.0956 TL
  • 6.7858 TL
Kocaeli Zirve
41 Burda çalışanları isyan etti!
41 Burda çalışanları isyan etti!
Sektör
Gizem Ulutaş
17 Temmuz 2018 Salı 13:50

41 Burda çalışanları isyan etti!

41 Burda AVM yönetim kararıyla kapanış saatini 22.00’dan 23.00’a aldı. Bunun üzerine AVM içerisindeki mağazaların personelleri yaşanan durumdan şikayetçi oldu.

41 Burda AVM yaz mevsimiyle beraber Ramazan ayından itibaren bir dizi uygulamaya geçti. Bu uygulamalardan biri de kapanış saatini 22.00’dan 23.00’a çekmek oldu. Bunun üzerine bünyesinde bulunan mağaza personelleri AVM’ye şikâyetler yağdırdı. Saat 22.00’dan sonra mağazaya giren müşteri sayısının bir elin beş parmağını geçmediğini söyleyen çalışanlar AVM’den çıkıp eve gitmenin gece yarısını bulduğunu ifade etti. Karamürsel ve Körfez ağırlıklı personeli olan AVM’de kadın çalışanlar ise gece saatlerinde otobüse binmeye ve AVM’nin bulunduğu Sanayi Mahallesi’nde yürümeye tedirgin oldukları bilgisini de verdiler.  Çalışanlar 41 Burda AVM’nin hayata geçirdiği bu uygulamayı bir an önce geri çekmesini istiyor.

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum
default photo
Yazan: 41 avm çalışanı

Ben oranın çalışanlarından birisiyim. Sesimizi duyurun lütfen paramıza zamda vermiyorlar çalışmazsak tazminatsız kocayacağız

0 Beğendim
0 Beğenmedim

DİĞER HABERLER

Bilirkişi’den Mehmet Ali'nin ölümüyle ilgili çarpıcı açıklama

Bilirkişi’den Mehmet Ali'nin ölümüyle ilgili çarpıcı açıklama

Derince ilçesinde, 7 yaşındaki Mehmet Ali İşler'in üzerine 200 kilogram ağırlığındaki okul bahçe kapısının devrilerek ölümüyle ilgili yürütülen soruşturmada hazırlanan bilirkişi raporu, savcılık dosyasına girdi. Rapora göre, Mehmet Ali'nin ölümü ile ilgili olarak okul müdürü ve nöbetçi öğretmenle birlikte 6 kişi kusurlu bulunurken, kapının projeye uygun yapılmadığı, "Bunu anlamak için mühendis veya mekanikçi olmak gerekmez" sözlerine yer verildi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ


Yağız Kebap
Okşin Beçet
Almila
Davetiyem
Reis Döner
Volka Proje
Akkurt İnşaat
KKG
Polis Marketim
Bekiroğlu