KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7500 TL
  • 6.4956 TL
  • 7.3104 TL
Kocaeli Zirve
Altın Altınbahar’dan alınır
Altın Altınbahar’dan alınır
Sektör
20 Aralık 2012 Perşembe 11:24
  • 1148
  • 0

Altın Altınbahar’dan alınır

1992 yılından bu yana ilimizde faaliyet gösteren aynı zamanda da Atasay firmasının Kocaeli’deki tek şubesi olan Altınbahar Kuyumculuk sizler için özel tüm tasarımları bulunduruyor

1992 yılında İslam Kadınçeşme ve Ramazan Kadınçeşme tarafından kurulan Altınbahar Kuyumculuk çizgisini bozmadan hala ticari hayatına devam ediyor. İstiklal Caddesi Belediye-İş Hanında Altınbahar Kuyumculuk ve Atasay İzmit Çarşı olmak üzere iki şubesi bulunan Altınbahar Kuyumculuk`ta siz sadece ne almak istediğinizi bilin yeter. Perakende altın alım ve satışı yapılan iki şubenin yanı sıra, toptan altın satımı yapılan Erenay Kıymetli Madenler firması da yine Belediye İşhanı içerisinde hizmet veriyor.

 

İSTEDİĞİNİZ HERŞEY
Altınbahar Kuyumculuk`a ait olan Atasay İzmit şubesinde tamamen Atasay`ın koleksiyonları ve özel tasarım ürünleri satılırken, Altınbahar Kuyumculuk`ta ise kişiye özel altın ürünleri satılıyor. Kuyumculukta toplam 8 kişi güler yüzlü hizmetle sizlere hizmet ediyor. Atasay İzmit Çarşı`da Belle, Miras, Jou, Alyans, Coronet ve One Only`den koleksiyonların eşsiz parçalarını bulmanız mümkün. 
 
 
ÖZEL KOLEKSİYONLAR 
Atasay`ın alt markalarından Belle koleksiyonu iş kadınlarına özel, Miras koleksiyonu Türkiye`nin farklı bölgelerinde yapılan arkeolojik kazılardan çıkarılan parçalardan esinlenerek özel olarak hazırlanırken, Jou koleksiyonu gençlere özel, Alyans koleksiyonu tamamen özel tasarlanmış alyanslardan, Coronet koleksiyonu küçük pırlantalardan yapılan ancak bir karat pırlanta özelliğinde, One Only koleksiyonu ise klasik tek taşlardan oluşuyor. 
 

ÖZEL 5 TANE SAAT
Aynı zamanda Atasay İzmit  şubesinde, Atasay ile Chopard ortaklığında dünyada sadece 375 adet tasarlanan saatlerden 5 tanesi vitrinde yerini almış durumda. Tamamen el işçiliği ve özel metal ve pırlanta kullanılarak tasarlanan saat ilimizde sadece Altınbahar`ın Atasay İzmit şubesinde satılıyor. 
 

BU KAMPANYA KAÇMAZ
Altınbahar Kuyumculuk ve Atasay İzmit Mağazası yaklaşan yılbaşına özel çeşitli kampanyalarla yine müşterilerinin yüzünü güldürmeye hazırlanıyor. Atasay`dan alışveriş yapan tüm müşterileri yine geçmiş yılbaşında olduğu gibi farklı hediye ve indirimler bekliyor. Kredi kartına taksit imkanları ve yepyeni yılbaşı ürünleriyle Atasay İzmit Çarşı Mağazası bu yılbaşı da yüzlerde tatlı bir tebessüm bırakacağa benziyor. 
 

TOPTAN ALIM VE SATIM
Kadınçeşme kardeşlere ait olan ve yine Belediye İşhanı içinde hizmet veren Erenay Kıymetli Madenler, aynı zamanda Türkiye`nin önemli altın üreticilerinden Nadir Metal Rafineri`nin Marmara Bölge Temsilciliğini yapıyor. İlimizin yanı sıra, Balıkesir/Susurluk, Bartın, Bilecik, Bolu, Bursa, Düzce, Eskişehir, İstanbul (Anadolu Yakası), Kocaeli,Sakarya, Zonguldak`ta bulunan tüm kuyumculara hizmet vermektedir. 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ