KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8712 TL
  • 6.5766 TL
  • 7.3814 TL
Kocaeli Zirve
Aradığınız her şey Mermaid Gümüş’te
Aradığınız her şey Mermaid Gümüş’te
Sektör
20 Aralık 2012 Perşembe 11:09
  • 1429
  • 0

Aradığınız her şey Mermaid Gümüş’te

Kendinizi şımartmak mı istiyorsunuz yada sevdiklerinize arkadaşlarınıza hediye mi almak istiyorsunuz hiç düşünmeyin ve Mermaid Gümüş’e giderek istediğiniz takıyı alıp çıkın…

2002 yılında ilk olarak Kadir Has Alışveriş Merkezinde açılan ardından ise çıktıkları yolda devam eden Murat Çalışkan`ın sahibi olduğu Mermaid Gümüş şimdi ilimizde iki şubesiyle yoluna devam ediyor. Dolphin Alışveriş Merkezi`nin ardından 2009 yılında NCITY Alışveriş Merkezinde de şube açan Mermaid Gümüş`te sizler için özel olarak tasarlanan her şeyi bulmanız mümkün. 

 

HEM BAYAN HEM ERKEK
Kadınların takı ve aksesuar olarak aradıkları her şeyi bulabilmelerinin yanı sıra erkekler de burada unutulmamış. Erkekler için de çok sayıda takı ve aksesuarın bulunduğu Mermaid Gümüş`te hem uygun fiyatla hem de kaliteyi bulabilirsiniz. Bayanlarda Guess markası ile erkeklerde de Fosil ve Diesel markası ile çalışan firma aynı zamanda da özel tasarımlarıyla da göz dolduruyor. 
 

ÖZEL TAŞLAR DA VAR 
Gümüş, çelik, titanyum ve bronzun üzerine özel olarak hazırlanan özel tasarımlar sizleri diğer kişilerden daha farklı hissettiriyor. Bunun yanı sıra Mermaid Gümüş`te altın-elmas ve pırlanta tasarımlarının aynısının yapıldığı tasarımlar göz dolduruyor. Aynı zamanda Mermaid Gümüş`te bir çok hastalığa iyi gelen, vücudu dengeleyen doğal taşlardan yapılmış takılar da sizlerin beğenisine sunuluyor. 
 

CEBİNİZİ YAKMIYOR
Özel taşlardan yapılan yüzükler 40 TL- 750 TL, kolyeler 45 TL- 3 bin 500 TL, takımlar ise 75 TL- 800 TL arasında sizlere satılıyor. Bunun yanı sıra Mermaid`de saatler 89 TL- 700 TL arasında (Adidas- Escape- Escprit- Slazengeer-Dacekayek), özel tespihler 69- 135 TL arasında sizlere sunuluyor. Mermaid Gümüş`te siz yeter ki hediyenizi beğenin ve almak isteyen, fiyatlar asla cebinizi yakmıyor. 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ