KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.5898 TL
  • 6.2328 TL
  • 6.7613 TL
Kocaeli Zirve
Bahçeye gemi konulacak
Bahçeye gemi konulacak
Sektör
Nabi Yazıcı
31 Temmuz 2019 Çarşamba 16:14
  • 725
  • 0

Bahçeye gemi konulacak

Körfez ve Dernce bölgesine eğitim hizmeti veren Kumlu Eğitim Kurumları bünyesinde yer alan Özel Kumlu Kreş, bahçesinde ilginç bir sınıf modeli oluşturacak.

Ahşap bir gemi modeli olarak hazırlanan sınıf, kreşin bahçesine konulacak. Gemi içinde minik öğrencilerin sınıfı ve çeşitli eğlence birimleri, oyun alanları yer alacak.

Kocaeli’nde tek olma özelliği taşıyacak olan geminin, önümüzdeki hafta içinde tamamlanması bekleniyor. İstanbul’da özel bir imalathanede yapılan geminin, dış görünüm olarak gerçek bir deniz aracı olacağı belirtiliyor.

Geminin bahçeye konulması ile birlikte Kumlu kreşi ayrı bir özellik kazanacak ve minik öğrenciler daha büyük bir zevkle kreşe gelebilecekler.

DİĞER HABERLER

Başkan Söğüt, “Birlikte yaşanırsa güzel ve anlamlıdır”

Başkan Söğüt, “Birlikte yaşanırsa güzel ve anlamlıdır”

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Kurban Bayramı öncesinde mesaj yayımladı. Mesajına “Kurban Bayramının, kentimiz ve ülkemizle birlikte tüm İslam âlemi için hayırlara vesile olmasını Rabbimden niyaz ediyorum” diyerek başlayan Başkan Şener Söğüt, “İlimizden ve tüm coğrafyalardan Hac farizasını yerine getirmek için mübarek topraklarda bulunan kardeşlerimizin ibadetlerinin kabul olmasını Rabbimden niyaz ediyorum. 

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ