KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8898 TL
  • 6.6063 TL
  • 7.4152 TL
Kocaeli Zirve
Kocaelispor’da birinci etap bitiyor
Kocaelispor’da birinci etap bitiyor
Kocaelispor
17 Temmuz 2010 Cumartesi 15:46
  • 1823
  • 1

Kocaelispor’da birinci etap bitiyor

7 Temmuz’da başlayan birinci etap çalışmaları bugün noktalanacak. Yeşil siyahlı futbolculara üç günizin verilecek. 25 Temmuz’da ise Davraz’a hareket edilecek

Bugün tek çalışma var
Yedi Temmuz`da toplanarak KEV Sefa Sirmen Tesisleri`nde birinci etap çalışmalarına start veren Kocaelispor`da ilk etap çalışmaları bugün sonlanacak. Sabah saat 10.00`da yapılacak olan çalışmanın ardından yeşil siyahlı futbolcular üç gün izine çıkacak. 21 Temmuz`da tekrar toplanacak olan Kocaelispor, Davraz kampı içinh hazırlıklarını üç gün daha KEV Sefa Sirmen Tesisleri`nde sürdürecek. 24 Temmuz akşamı ya da 25 Temmuz sabahı Isparta Davraz`a hareket edilecek.


Davraz`a 26 futbolcu gidecek

Birinci etap kamp çalışmalarını 40`a yakın futbolcu kadrosuyla sürdüren Kocaelispor`da Isparta`da yapılacak olan Davraz kampına 26 futbolcunun götürüleceği öğrenildi. Teknik direktör Soner Alp, birinci etap kamp çalışmalarında göz dolduran 26 futbolcuyu belirleyeceği ve bu futbolcuların Isparta kampına götürüleceği öğrenildi. Hiçbir futbolcunun hakkını yememek için çok özenli çalışma içerisinde olduklarını vurgulayan Alp, haksızlık yapılmayacağını vurguladı.


Hak eden formayı alır
Kocaelispor Teknik Direktörü Soner Alp hak eden futbolcunun formayı alacağını ileri sürdü. Birinci etap kamp çalışmalarının sağlıklı bir şekilde tamamlandığını dile getiren Alp, “Teknik kadro olarak yıldız, genç ayrımı yapmadan her futbolcuyu aynı gözle izledik. Seçeceğimiz 26 futbolcuyu Davraz kampına götüreceğiz. Isparta`da yapacağımız kamp daha çok taktiksel çalışmalar ve çabukluk üzerine olacak. Hiçbir futbolcumuzu kaybetmek düşüncesinde değiliz, kampa gelemeyenler burada çalışmalarını sürdürecek” dedi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ