KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.9483 TL
  • 6.5689 TL
  • 7.8021 TL
Kocaeli Zirve
“Bayramlar birlik ve beraberlik günleridir”
“Bayramlar birlik ve beraberlik günleridir”
Sektör
11 Ağustos 2019 Pazar 14:09

“Bayramlar birlik ve beraberlik günleridir”

Körfez Ticaret Odası Başkanı Recep Öztürk ve Meclis Başkanı Güngör Ayhan, yayınladıkları mesajda dini ve milli bayramların halkın mutluluk, birlik ve beraberlik duygularını en yüksek düzeyde yaşadıkları anlamlı günler olduğunu söyledi.

Kurban Bayramı nedeniyle yayınlanan mesajda, her zaman bu mutlu günlerin coşkuyla kutlandığı hatırlatılarak, “Türk halkı dini ve milli bayramlarda yaşanan coşkuyu hiçbir zaman kaybetmemiştir. Gelenek ve göreneklerine bağlı olan halkımız her zaman birlik ve beraberlik havası içinde bayram mutluluğunu bir arada yaşamayı başarmıştır. Türk halkının bu bağlılığını, ülkesine ve milli değerlerine olan sevgisini bozmayı kimse başaramamıştır. Bu bayram ve bundan sonra ki bayramlarda da aynı birlik ve beraberlik içinde coşkuyla dolu olarak kutlamaların yapılmasını diliyoruz. Bu anlamda yönetimdeki arkadaşlarımızın, üyelerimizin ve tüm halkımızın Kurban Bayramını en içten dileklerimizle kutluyor, mutluluk dolu huzur dolu nice bayramlar diliyoruz” denildi.

 

Oda Başkanı Recep Öztürk, ilçe olarak esnafın ve iş adamlarının daha iyi bir bayram hazırlığı yapmaları, vatandaşların da ihtiyaçlarını karşılamaları için Panayır Günleri adı altında etkinlikleri bu bayram da yaptıklarını hatırlatarak, “Esnaf Odamız ve belediyemiz ile koordineli olarak düzenlenen bu panayır günleri hem esnafımıza, hem de halkımıza faydalı olmaktadır” dedi.

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ