Sibel Gönül
KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.4823 TL
  • 6.2239 TL
  • 7.2797 TL
Kocaeli Zirve
Belediye başkanlarıyla yakın ilişkiler içerisindeyim
Belediye başkanlarıyla yakın ilişkiler içerisindeyim
Siyaset
09 Mayıs 2010 Pazar 14:28
  • 773
  • 0

Belediye başkanlarıyla yakın ilişkiler içerisindeyim

AKP İzmit İlçe Gençlik Kolları’nın ziyareti sırasında konuşan Pazarcılar Odası Başkanı Erol Kumsar, belediye başkanlarıyla yakın ilişkiler içerisinde olduğunu söyledi

AKP`li gençler Pazarcılar ile Bakkallar Odası`nı ayrı ayrı ziyaret etti. İlk olarak Pazarcılar Odası`na yeniden seçilen başkan Erol Kumsar`a tebrik ziyaretinde bulunan AKP`li gençler, çeşitli istişarelerde bulundu. Kumsar Kocaeli`ye dışarıdan gelen pazarcıların Kocaeli esnafını zora soktuğunu, belediye yönetimlerinin bu durumlara izin vermemesi gerektiğini, konuyla ilgili hem İzmit hem de Büyükşehir Belediye Başkanı`yla yakın ilişkiler içersinde olduklarını söyleyerek, “Kocaeli`nin parası Kocaeli`de kalmalı” dedi.

BAKKAL AMCA ZİYARETİ
Ak Gençler daha sonra İzmit Bakkallar Odasını ziyaret etti. Oda Başkanı Sadettin Güneş ve yönetim kurulu üyelerinin hazır bulunduğu ziyarette, gençler ve oda yönetimi esnafın durumunu konuştu. Yönetim kurulu üyelerinden Sacid Kocatürk, yeni kurulan ilçelerde kapalı çarşıların yapılması gerekliliğinden bahsederek, bu işe öncelikle Kuyumcular Çarşısı`ndan başlanmasının yerinde olacağını ifade etti.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter

KENT REHBERİ